شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1398/02/31 شناسه خبر: 1488059
فرمانده انتظامی خلیل‌آباد:
برخورد ۲ دستگاه موتورسیکلت در خلیل‌آباد، ۳ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
فرمانده انتظامی خلیل‌آباد گفت: در اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در مسیر مجموعه بزرگ ورزشی شهر خلیل‌آباد، یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، ولی‌الله غلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در مسیر مجموعه بزرگ ورزشی شهر خلیل‌آباد، یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.

 

وی بابیان اینکه در این حادثه سه نفر مصدوم شدند که یکی از آنان در بیمارستان جان خود را از دست داد، خاطرنشان کرد: دو نفر از مصدومان این حادثه دریکی از بیمارستان‌های شهرستان کاشمر بستری شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خلیل‌آباد علت این حادثه از سوی مسئولان ذی‌ربط انحراف به چپ از جانب یکی و سرعت غیرمجاز از جانب دیگری دانست و تصریح کرد: شهروندان عزیز هنگام رانندگی به‌ویژه در سراشیبی و پیچ‌ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

 

وی در پایان اذعان کرد: رانندگان عزیز موتورسیکلت‌سوار به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی همانند سایر وسایل نقلیه پایبند باشند و در هنگام رانندگی نکات ایمنی، سرعت مجاز و استفاده از کلاته ایمنی را رعایت نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث دل‌خراشی در سطح شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1488059
ارسال نظر
نظرات