شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1398/02/31 شناسه خبر: 1488095
لزوم مناسب سازی برای ۵۰ هزار معلول ساکن البرز
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: حقوق شهروندی جامعه هدف بهزیستی درطرح مناسب سازی معابر استان تا حدودی نادیده گرفته شده که باید این مساله بیش از پیش مورد توجه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تیتریک، اسدالله حیدری روز سه شنبه در نشست بررسی طرح های مناسب سازی استان البرز گفت: مناسب سازی معابر در قانون حمایت از معلولان مطرح شده و این قانون برای اجرا به تمام دستگاه های دولتی ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه دستور رئیس جمهوری دراین زمینه ابلاغ شده است، افزود: علاوه بر معلولان گروه های مختلفی از طرح های مناسب سازی بهره مند می شود که از جمله آنان می توان به زنان باردار و کودکان اشاره کرد.
 
حیدری اظهار داشت: اکنون 10 درصد جمعیت استان البرز سالمند هستند و 50 هزار معلول و 10 هزار جانباز داریم که ضرورت اجرای طرح های مناسب سازی را دوچندان می سازد.
 
مدیرکل بهزیستی استان البرز تصریح کرد: باید گام های عملی برای اجرای طرح های مناسب سازی برداشت و در قانون مجازاتی برای تخطی ازاین موضوع مهم پیش بینی شده است.
 
حیدری ادامه داد: همچنین امتیازاتی برای دستگاه های اجرایی در جشنواره رجایی برای اجرایی شدن هرچه بیشتر طرح های مناسب سازی دیده شده است.
 
 
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1488095
ارسال نظر
نظرات