شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488205
روایتی از یک خدمت بی منت /ماه رمضان با طعم اردوی جهادی درگچساران+تصاویر
بسیجیان جهادگر در قالب اردوهای جهادی در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در روستاهای محروم گچساران، در راه آبادنی و محرومیت زدایی این مناطق تلاش می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب، همه ساله و در فصول مختلف سال،جمعی از جهادگران بسیجی با ازخودگذشتگی در قالب اردوهای جهادی به یک فعالیت خودجوش و تأثیرگذار می‌پردازند،جهادگرانی که برای خدمت‌رسانی و فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به مناطق محروم و روستاهای دوردست سفر می‌کنند.

فعالیت های جهادی که گاها در طول ایام ماه مبارک رمضان نیز با شور و حال و هوای خاص خود همراه است ؛به نوعی روحیه‌ تلاش و همت جهادگران را زنده کرده و علاوه بر چشیدن طعم محرومیت آن‌ها را بیش‌ازپیش با سختی‌های مردم دیار محروم آشنا می‌کند.

در این میان و همزمان با ماه مبارک رمضان گروه‌ جهادی "شهید پردال" گچساران با حضور در روستای محروم گچساران(دیل،آرو،اسپرو سید جمال الدین) مشغول به ساخت 8واحد مسکونی 50متری دراین روستاها هستند و همزمانی ماه مبارک رمضان با روزهای گرم این مناطق سبب شده تا جهادگران ایثارگر نیز برخی از فعالیت های جهادی خود را شب‌ها بعد از افطار ادامه دهند.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1488205
ارسال نظر
نظرات