شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:11 منتشر شده در مورخ: 1398/02/31 شناسه خبر: 1488221
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نوراردبیل خبرداد
مسابقه " بهار رحمت" ویژه ماه رمضان در اردبیل برگزار می شود
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اردبیل از برگزاری مسابقه " بهار رحمت" ویژه دانشگاهیان این دانشگاه در اردبیل خبرداد و گفت: به شرکت کنندگان در این مسابقه گواهی ضمن خدمت نیز اهدا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، حجت الاسلام  حمید علی نسب، مسئول دفتر نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار  از برگزاری مسابقه  "بهار رحمت" در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاهیان دانشگاه پیام نور می توانند جهت ثبت نام  و آشنایی با مزایای این دورهی علمی و مسابقه فرهنگی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان مراجعه  کنند.

وی به برگزاری دوره های مشابه در سال گذشته نیز اشاره کرد و گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی جهت فراگیری آموزه های دینی است و دوره های آموزش از راه دور و مجازی می تواند بهترین راه کسب این معارف قلمداد شود.

علی نسب همچنین از استقبال خوب خانواده دانشگاهیان از طرح  پیشین نام برده و افزود: دوره " بهار رحمت" ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور استان اردبیل  برگزار می شود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اردبیل  در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: در این دوره درس هایی تحت عناوین،. آداب و اسرار نماز، اندیشه سیاسی امام خمینی( ره) ، تبیین گام دوم انقلاب اسلامی، ارائه خواهد شد.

 وی در پایان سخنان خود به نحوه ثبت نام و شرکت در این دوره معرفتی اشاره کرد و گفت: ارائه گواهی آموزش ضمن خدمت به کارکنان دانشگاه به مدت 42 ساعت آموزشی ضمن خدمت،  ارائه گواهی فرهنگی به اساتید، شرکت در قرعه کشی 5 عدد جایزه نقدی 500هزار ریالی به دانشجویان از جمله مزایای این دوره است.

علی نسب تصریح کرد: علاقمندان جهت شرکت در این دوره می توانند با مراجعه به  پایگاه اینترنتی http://ardabilpnu.nahad.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ج

http://dana.ir/1488221
ارسال نظر
نظرات