شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:43 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488432
خانمی 54 ساله ساکن کرج که چند سالیست کلیه هایش را از دست داده و با دیالیز زنده است بطوری که در سینه ایشان بدلیل گرفتگی اکثر رگها کاتتر تعبیه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همسر این خانم بیمار بدلیل سکته مغزی سالهاست که توانایی جسمی اش را از دست داده و خانه نشین شده است این مادر مریض 2 فرزند پسر دارد که یکی معتاد شده و خانواده اش را ترک کرده، سرپرستی خانواده 3 نفره اش نیز با این مادر بیمار است و فرزند دیگرشان کارگر می باشد و ایشان هم مدتی ایست بدلیل تعطیلی کارگاه محل کارش بیکار شده است، زندگی این خانواده با یارانه و کمک های اقوام و نهاد های حمایتی می چرخد. این خانواده در یکی از محلات حاشیه کرج مستاجر می باشد که به تازگی صاحبخانه اعلام کرده بدلیل عقب افتادن 4 ماه کرایه خانه بایستی هر چه سریعتر منزل را تخلیه کنند. این مادر بیمار به دفتر خیریه مراجعه کرده است و از خیرین عزیز موسسه درخواست کمک و یاری کرده است. پس ضمن بررسی و بازدید از محل زندگی این مادر بیمار مشخص شد که 5 میلیون تومان می تواند قسمت اعظمی از مشکلاتشان را حل کند. بطوری که در این وضعیت تورم موجود لااقل بتواند 4 ماه کرایه عقب افتاده خود را پرداخت کرده و قسمتی از مایحتاج زندگیش را تامین نماید.

ذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به به این مادر بیمار نیازمند و آبرومند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایید.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1488432
ارسال نظر
نظرات