شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488471
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
عملیات بیت المقدس هیمنه دشمن را درهم شکست/ آزاد سازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ انقلاب است
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: آزاد سازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، سردار امان اله گشتاسبی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه هدف از برگزاری جلسه برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبیین حماسه رزمندگان و قوای مسلح در دوران دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: با همت و اراده این افراد توانستیم اراده خود را بر دشمن تحمیل و صحنه جنگ را به نفع خود تغییر دهیم.  
 
آزاد سازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس است
وی گفت: اگر امروز از حماسه سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر صحبت می کنیم به این علت است که این مهم برگ زرینی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس به شمار می رود زیرا تا قبل از عملیات بیت المقدس ما آنچه که باید انجام می دادیم با توجه به وجود عناصر وجودی در آن دوران و کسانی که مسئولیت جنگ را بر عهده داشتند، نگذاشتند که قوای مسلح ما آن انسجام و ثبات سازمانی خود را پیدا کنند بر این اساس بعد از خلع کسانی که نفوذی بودند و می خواستند نظام و انقلاب را به دست دشمن بسپارند اولین مظهر نماد همراهی و همدلی قوای مسلح در این عملیات نمایان است چرا که هیمنه دشمن را شکستیم.

وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: این موضوع باعث شد تا آمریکا و دنیای استکبار به این نتیجه برسند که با نظام جمهوری اسلامی که در راس آن و ولایت مطلقه فقیه قرار دارد نمی توانند بجنگند و آن ها را تسلیم کنند.

گشتاسبی ادامه داد: اصحاب رسانه باید به تبیین مجاهدت و حماسه آفرینی مردانی بپردازند که تاریخ و ثبات نظام را در آن دوران رقم زدند.

وی هدف دیگر این نشست را تبیین ولایت امام و فرماندهی معظم قوا، همدلی و همراهی قوای مسلح و حضور آحاد مردم و بسیجیان در دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: این افراد نقش اصلی و کلیدی بودند و توانستند ثابت کنند ملتی که امام دارد و مردم پشت سر آن هستند همیشه پیروز است.

فرمانده سپاه سلمان استان بابیان اینکه عملیات بیت المقدس تسهیل کننده سایر عملیات ها بود، گفت: در این عملیات بالاترین ضربه به دشمن در حوزه نظامی وارد و همه امکانات دشمن در نابود شد؛ امروز هم که چهل سال از عمر با برکت نظام گذشته است هرآنچه داریم حاصل قوای مسلح و مردم به رهبری امام است که سکاندار این نظام فرمانده معظم کل قوا هستند.

 وی در ادامه شعار محوری حماسه سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر را "ماپیروزیم" عنوان و افزود: اولین روز از این هفته با عنوان روز رسانه دفاع مقدس و مقاومت شروع و به ترتیب با عنوان روز شهدا ایثارگران و پیروان ولایت، روز مقاومت ایثار و پیروزی و ولایتمداری و روز دزفول مقاومت و پیروزی به پایان می رسد.   

فرمانده سپاه سلمان استان برگزاری کلاس های قرآنی و بصیرتی، فضا سازی شهری، حضور فرماندهان دفاع مقدس برای شرکت در برنامه های صدا و سیما، برگزاری رژه مشترک نیروهای مسلح در پنج شهر استان، دیدار از خانواده شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همچنین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا را از مهمترین برنامه های این مدت دانست.

 انتهای پیام/

http://dana.ir/1488471
ارسال نظر
نظرات