شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488488
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:
فرهنگ شهادت و ایثار باید نسل به نسل انتقال یابد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بابیان این‌که نسل دیروز وظیفه‌ای سنگینی بر دوش دارند، گفت: فرهنگ شهادت و ایثار باید نسل به نسل انتقال یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  قم فردا، سید موسی حسینی کاشانی صبح امروز در نشست رسانه‌ای که با عنوان رسانه، دفاع مقدس و مقاومت در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، اظهار داشت: افتخارات جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی در تاریخ ثبت‌شده است و ضرورت دارد این فرهنگ به نسل امروز انتقال یابد.

وی با اشاره به روحیه بالای شهدای دفاع مقدس، ادامه داد: شهدا قبل از اعزام به جبهه‌های جنگ حال و هوای خاصی داشتند که نسل گذشته به‌خوبی آن روزها را به یاد دارد و حالا وظیفه‌ای نسل دیروز است که این پیام‌ها را به نسل جدید انتقال دهد.

حسینی کاشانی ابراز داشت: باید در عرصه دفاع مقدس و جبهه مقاومت بیش‌ازپیش کارکنیم تا مفاهیم ارزشی به نسل‌های بعدی انتقال یابد.

وی افزود: دفاع مقدس یک معدن پر از گنجینه است که باید از این گنجینه استخراج کرده و در جامعه امروزی نشر دهیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تصریح کرد: آثار ماندگار آن دوران باید به مخاطبان ارائه شود تا راه شهدا را ادامه بدهیم.

وی به دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمان نظام اشاره کرد و گفت: دشمنان برای نظام دندان‌تیز کرده‌اند که باید با درک شرایط موجود به نشر فرهنگ انقلاب و شهادت بپردازیم تا دشمنان را در این مسیر شکست دهیم.
 انتهای پیام/

http://dana.ir/1488488
ارسال نظر
نظرات