شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488549
پخش مجموعه "حماسه سوم" از شبکه مستند
مجموعه چهار قسمتی حماسه سوم به کارگردانی محمد دیندار به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر از امشب(چهارشنبه)به مدت چهار شب روی آنتن شبکه مستند سیما خواهد رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مستند‌حماسه سوم که نگاهی نو و متفاوت را به این شهر قهرمان و مظلوم داشته،ضمن پرداختن به حماسه سازان ۴۵ روز مقاومت و نیز حماسه آزادسازی خرمشهر به تحلیل شرایط این شهر پس از جنگ و مشکلات بازسازی و زیرساخت های این شهر نیز می پردازد.

در این مجموعه که توسط گروه مستند روایت فتح تولید شده جمعی از رزمندگان ۴۵ روز مقاومت خرمشهر و همرزمان شهید محمد جهان آرا و فرماندهان فتح خرمشهر و نیز تعدادی از مدیران اجرایی حضور دارند.
همچنین گوینده خبر آزادی خرمشهر دکتر محمود کریمی گوینده خبر تاریخی آزادسازی خرمشهر پس از سالها جلوی دوربین مجموعه مستند حماسه سوم قرار گرفته و از آن روزهای پرشور می گوید.
 
مجموعه حماسه سوم در ادامه مستند‌ سینمایی از آزادی تا آبادی ساخته شده که سال گذشته از شبکه های مختلف سیما پخش گردید و بازتاب های فراوانی در میان مردم و رسانه ها و‌محافل فرهنگی اجتماعی،سیاسی و اجرایی کشور داشت.
 
مجموعه حماسه سوم از چهارشنبه اول خرداد به مدت چهار شب حدود ساعت ۱۹/۱۵ از شبکه مستند سیما به روی آنتن خواهد رفت.
http://dana.ir/1488549
ارسال نظر
نظرات