شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 20:23 منتشر شده در مورخ: 1398/03/01 شناسه خبر: 1488595
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه مطرح کرد:
ترویج کتابخوانی در زندان کرمانشاه با هدف کاهش جرایم/ شرکت ۵۰۰ زندانی در مسابقات کتابخوانی
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از ترویج کتابخوانی در زندانهای کرمانشاه با هدف کاهش جرایم و بازدارندگی از وقوع جرم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، معصومه حسنی خوانسار امروز چهارشنبه در نشست انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دادسرا و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان که در دادسرای عمومی برگزار شد، اظهار کرد: برای اولین‌بار در کشور چنین تفاهم‌نامه‌ای بین کتابخانه‌های عمومی و دادسرا منعقد می‌شود که تفاهم‌نامه‌ای بین یک دستگاه فرهنگی و یک دستگاه قضائی است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه افزود: هدف از این تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی در راستای پیشگیری از افزایش وقوع جرم در جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: این کار بدون شک در بازدارندگی وقوع جرم می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود.

خوانسار اظهار کرد: در کتابخانه‌ها ما سعی می‌کنیم کودکان را با آموزش قصه‌گویی و نمایش‌های عروسکی آشنا کنیم و همچنین یک‌سری کارهای فرهنگی از جمله مسابقات کتابخوانی را برای بزرگسالان جهت انس با کتاب برگزار می‌کنیم.

مخالف بازاریابی بانوان در حوزه بازاریابی کتاب هستیم

وی ادامه داد: همچنین در ۸ زندان استان کتابخانه مشارکت ایجاد کردیم که هر ماه به صورت مستمر کتاب نشریات نرم‌افزار و … را در اختیار آنها قرار می‌دهیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: علاوه بر این یک سری فعالیت فرهنگی از جمله مسابقات کتابخوانی در این زندان‌ها اجرا می‌کنیم و سال گذشته ۵۰۰ نفر شرکت کننده در این خصوص داشتیم.

خوانسار بیان کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا فعالیت‌هایی که در کتابخانه ها انجام می‌شود، در سطح زندان‌ها هم اجرا شود.

وی در خصوص بازاریابی جهت فروش کتاب توسط برخی بانوان در سطح شهر، گفت: با این روند کاملاً مخالف هستم و اگر قرار است اشتغال ایجاد شود نباید به جامعه آسیب برسانیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1488595
ارسال نظر
نظرات