شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1398/03/02 شناسه خبر: 1488851
در آستانه مراسم لیالی قدر:
تیم نظارتی برای اجرای اپلیکیشن «پارکینگ آنلاین» آموزش دیدند
شهردار منطقه 20 در جلسه آموزشی ویژه تیم نظارت میدانی پارکینگ های پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در مراسم لیالی قدرگفت: اپلیکیشن پارکینگ آنلاین با هدف رضایتمندی شهروندان و زائران در مراسم لیالی قدر قابل نصب و استفاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  شبکه خبری تهران نیوز، فرهاد افشار ظهر امروز در جمع تیم نظارت میدانی ویژه پارکینگ های پیرامون حرم در مراسم لیالی قدر افزود: با استفاده از تکنولوژی و روش های نوین، خدمات عمومی و رفاهی با سرعت و کیفیت بیشتری به شهروندان ارائه می شود و موجبات رضایتمندی آنها را فراهم می کند.

افشار افزود: کمبود فضای پارک و همچنین دستیابی زائران به پارکینگ های پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم (ع) همواره از مهمترین دغدغه های شهروندان در مراسم لیالی قدر بوده است که با راه اندازی اپلیکیشن موبایلی این مسئله مرتفع شده است و زائران برای پارک خودرو مشکلی نخواهند داشت.

شهردار منطقه ۲۰ افزود: با استفاده از این اپلیکیشن لیست پارکینگ ها قابل مشاهده است و شهروندانی که می خواهند در مراسم لیالی قدر حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شرکت کنند، می توانند نزدیک ترین پارکینگ به مکان مورد نظر خود را رزرو کنند.

بر اساس این گزارش نرم افزار پارکینگ آنلاین با عنوان «بی پارک» در سه نسخه اندروید، وب و IOS قابل نصب است و آمار لحظه ای پارکینگ ها، ظرفیت آنها، تعداد خودروهای خارج شده، پلاک خودروهای پارک شده از طریق این نرم افزار امکان پذیر است.

امکان مسیریابی به پارکینگ مورد نظر از طریق این اپلیکیشن از قابلیتهای دیگر این نرم افزار است و نصب این نرم افزار از طریق برنامه کافه بازار، مای کت، سیب اپ و پرتال شهرداری منطقه ۲۰ فراهم است.

جلسه آموزشی اپلیکیشن بی پارک با حضور شهردار منطقه، مدیران ارشد، معبربانان، شهربانان و حریم بانان شهرداری منطقه ۲۰ با هدف معرفی و آشنایی تیم نظارت میدانی پارکینگ های پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در سوله بحران ساختمان مرکزی شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1488851
ارسال نظر
نظرات