شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 18:56 منتشر شده در مورخ: 1398/03/10 شناسه خبر: 1491134
فرمانده سپاه عاشورا:
حضور امروز مردم مهر باطل بر طرح معامله قرن است
فرمانده سپاه عاشورا در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: پیام راهپیمایی امروز یک کلمه است، ابطال معامله قرن که طراحی آمریکایی ها و انگلیسی ها و اسراییلی ها است و این حضور در حقیقت مهر ابطال بر آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با تبریز بیدار گفت: روز قدس بنا به فرمایش امام راحل روز حیات اسلام است ولی اگر بخواهیم امت اسلامی سربلند و سرافراز شود باید مساله قدس را به عنوان اولین مسئله جهان اسلام تلقی بکنیم.

وی افزود: تا زمانی که ما روز قدس را گرامی بداریم مطمئن باشید اضمحلال پایه های استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسراییل رقم می خورد.

فرمانده سپاه عاشورا اذعان کرد: پیام راهپیمایی امروز یک کلمه است، ابطال معامله قرن که طراحی آمریکایی ها و انگلیسی ها و اسراییلی ها است و این حضور در حقیقت مهر ابطال بر آن است.

وی ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی، گفت: الحمدلله حضور مردم چشمگیر است و با زبان روزه  آمدند تا بگویند با پای عهد خود با امام و رهبری محکم ایستاده اند.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: امروز مردم آذربایجان و  تبریز مانند همیشه با حضور خود با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کردند.

سردار خرّم با اشاره به توطئه های دشمنان علیه جبهه مقاومت اسلامی گفت: با آمادگی و حضور مردم ولایتمدار در صحنه، شاهد گسترش بیش از پیش جبهه مقاومت اسلامی هستیم.

انتهای پیام
http://dana.ir/1491134
ارسال نظر
نظرات