شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 18:36 منتشر شده در مورخ: 1398/03/10 شناسه خبر: 1491140
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:
لشکر مسلمین همواره مقابل قلدری صهیونیست ها خواهد ایستاد
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: قلدر ها همیشه می خواهند قلدری کنند اما همواره با اعتراض مردمی روبرو خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با تبریز بیدار گفت: باورها و اعتقادات برای مسلمین اهمیت دارد و  در حقیقت روی این باورها  زندگی و عبادت می کنند و می میرند و روز قدس جز همین باورها است.

وی افزود: یک قدرتی، ظالمانه  این باورها را نادیده گرفته و زیر پا می گذارد  و طبیعتا مسلمانان آزاده روی باورهای خود ایستاده اند و تا زنده هستند مقابل ظالمان می ایستند و  این راه ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در مورد معامله قرن بیان داشت: وقتی با زور مسلمانان فلسطین را از محل زندگی خود بیرون می کنند، مسلمانان بقیه کشور ها نمی توانند زیر بار این زور  بروند و هر سال اعتراض خود را در قالب راهپیمایی را اعلام می کنند.

پزشکیان در خصوص پیام راهپیمایی روز قدس گفت: این راهپیمایی باعث می شود صهیونیست ها نتوانند اهداف خود را پیش ببرند چرا که  لشکر مسلمانان مقابل این زورگویی ها می ایستند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  قلدر ها همیشه می خواهند  قلدری کنند اما همواره با اعتراض مردمی روبرو خواهند شد.

انتهای پیام

http://dana.ir/1491140
ارسال نظر
نظرات