شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 17:37 منتشر شده در مورخ: 1398/03/10 شناسه خبر: 1491243
سخنرانان راهپیمایی قدس در استان سمنان:
ایران مانع بزرگ بر سر راه طرح نیل تا فرات است/ "معامله قرن" قطعا محقق نخواهد شد
استان سمنان شاهد چهره‌های سیاسی در راهپیمایی امروز بود که درخصوص شکست معامله قرن به سخنرانی پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، شهرستان های مختلف استان سمنان امروز در صفوف به‌هم‌پیوسته مردم در راهپیمایی روز قدس شاهد حضور برخی مسئولان بود، در استان سمنان نیز بسیاری از مسئولان ارشد ملی و استانی از جمله عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، فرمانده سپاه استان،  استاندار سمنان، فرمانداران، نمایندگان مجلس استان، ائمه جمعه و... در جمع راهپیمایان استان سمنان حضور یافتند که بخش‌هایی از سخنرانی‌های برخی از این مسئولان در زیر می‌آید.

ایران مانع بزرگ بر سر راه طرح نیل تا فرات است

سید حسن حسینی شاهرودی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع راهپیمایان شاهرودی گفت: علیرغم متفاوت بودن شرایط امروز با دوران جنگ آنچه که توانست ما را پیروز میدان‌های مختلف کند داشتن رهبری دینی و مردمی متدین و ولایت مدار بودن است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به اینکه تشکیل رژیم امپراطوری اسرائیل از نیل تا فرات، مقابله و سرکوب جنبش اسلام خواهی در منطقه از اهداف استکبار است، افزود:  تسلط بر ذخایر نفت و تمامیت خواهی و حاکمیت مطلق در منطقه از دیگر اهداف است.

سید حسن حسینی شاهرودی در ادامه عنوان کرد:  امروز کشورهای اسلامی، غیر اسلامی و آزادی خواهان جهان به نقش انقلاب ملت ایران و توسعه آن در دیگر کشورها اذعان دارند، افزود: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب جنگ نخواهد شد زیرا آمریکا در خاورمیانه دارای پایگاه‌هایی است که با منافع آنها منافات دارد لذا آسیب پذیری آنها بیش از ما است.

"معامله قرن" قطعا محقق نخواهد شد

سرهنگ حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در جمع راهپیمایان مهدیشهری با تاکید بر اینکه معامله قرن را قبول نداریم، اظهار کرد: از اینکه می بینیم استکبار اینگونه به دریوزگی افتاده است و دارند تلاش می کنند که معامله قرن را اجرایی کنند برای جلوگیری از فروپاشی اسرائیل است که قطعا محقق نخواهد شد.

دامغانی گفت: فروپاشی اسرائیل حتما اتفاق می افتد چون آن ارتش قدرتمندی که ظرف 6 روز  ارتش چند کشور عربی را زمین گیر کرد الآن توان مقاومت 48 ساعته در مقابل گروههای کوچک مقاومت فلسطینی را هم ندارد.

وی ادامه داد: اگر امروز آمریکا حرکاتش غیر قابل پیش بینی است و مثل آدم دیوانه ای که در باتلاق گیر کرده است، هر دقیقه دست به اقداماتی می زند که خود را نجات دهد، یک جا ناو هواپیمابر و نیروی نظامی اعزام می کند که ما را بترسانند و جای دیگری از ترس می گویند قصد اقدامات نظامی نداریم.

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه اگر آمریکا توان حمله نظامی داشت لحظه ای دریغ نمی کرد، تصریح کرد: پیش کشیدن مذاکرات و تلاش برای اینکه ایران را پای میز مذاکره بیاورد برای این است که ایران را از منابع قدرتی که در منطقه دارد و حمایتی که از نیروی مقاومت دارد و قدرت موشکی اش تخلیه کنند.

دامغانی اضافه کرد: مطمئنا  اگر ایران از منابع قدرتی خود تخلیه شود بدون شک به این کشور حمله می کنند ولی امروز به واسطه ظرفیتی که ایجاد شده و قدرتی که داریم  جرات تعرض ندارندکه البته می بینیم که متاسفانه برخی مسئولین ما دچار اشتباهات محاسباتی می شوند.

امام خمینی  (ره) مفتاح پیروزی ملت در برابر طاغوتیان بود

حجت الاسلام سید محمد حسینیان امام جمعه دامغان در جمع راهپیمایان دامغانی با اشاره به اینکه  امام خمینی  (ره) مفتاح پیروزی ملت در برابر طاغوتیان بود، گفت: رهبر کبیر انقلاب نهضتی را پایه گذاری کرد که در ۱۵ خرداد زاده و در ۲۲ بهمن سال ۵۷ به پیروزی رسید.

امام جمعه دامغان در ادامه افزود: امام راحل (ره) ملت ایران را از بردگی نجات داد و با ایجاد حکومت اسلامی به مردم ما عزت بخشید.

وی با اشاره به اینکه عید فطر هدیه خداوند به مومنان است، گفت: در روز عید فطر خداوند هدایای مومنان و روزه داران را می‌دهد همچنین حضور در نماز عید فطر چشم دشمنان اسلام را کور خواهد کرد.

امروز آزادی فلسطین مهمترین مسئله جهان اسلام است

حجت الاسلام صفایی پور امام جمعه در جمع راهپیمایان میامی گفت: طرح معامله قرن که همانند طرح های گذشته خوابی بیشتر نیست شکست  خواهد خورد.

وی با بیان اینکه امروز آزادی فلسطین مهمترین مسئله جهان اسلام است، اظهار کرد: ملت ایران با حضور خود حمایت خودرا از مردم مظلوم فلسطین بار دیگر به جهانیان ثابت کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1491243
ارسال نظر
نظرات