شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:52 منتشر شده در مورخ: 1398/03/11 شناسه خبر: 1491510
سوء قصد به جان مدیر آموزش و پرورش مانه و سملقان/ ضاربین دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از سو قصد به مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان خبر دا د و گفت: ضاربین در کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی اظهار کرد: پنج شنبه شب حوالی ساعت 23 چند نفر ناشناس مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان را در مقابل منزل وی با ضربات متعدد چاقو زخمی و بلافاصله از محل متواری شدند.

وی با اشاره به اینکه بعد از تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، ضمن حضور ماموران در محل بلافاصله مجروح توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی انتقال و از آنجا نیز برای مداوا بیشتر به بیمارستان امام علی  (ع) بجنورد منتقل شد،افزود: مامورین با انجام اقدامات لازم و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی چند نفر مظنون را در این رابطه دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این زمینه پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی شهرستان مانه و سملقان و همچنین مرجع قضایی موفق شدند متهمان اصلی را شناسایی کنند، ادامه داد: دو نفر از مظنونین که از عوامل اصلی به شمار می رفتند و دلایل و مدارک لازم نیز در این رابطه وجود داشت توسط پلیس دستگیر  و  در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند .

وی با اشاره به اینکه ضاربین با انگیزه شخصی اقدام به این کار کردند، تاکید کرد: متهمان نهایتا بعد از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1491510
ارسال نظر
نظرات