شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 17:44 منتشر شده در مورخ: 1398/03/12 شناسه خبر: 1491612
حجت‌الاسلام مصباحی مقدم:
مسائل اقتصادی جامعه را نباید به دست حوادث سپرد/ دولتمردان روحیه انقلابی و حرکت جهادی را به چرخه بیندازند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که مسائل اقتصادی جامعه را نباید به دست حوادث سپرد، گفت: از دولتمردان درخواست داریم که روحیه انقلابی و حرکت جهادی را به چرخه بیندازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز؛ حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم امروز در ششمین نمایشگاه آثار تاریخی و سیاسی قیام ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ که در حسینیه بنی فاطمه شهرستان ورامین برگزار شد، اظهار داشت: مسیری که انقلاب اسلامی در این چهل سال طی کرده است، مسیری است که از دوران ضعف به دوران قدرت رسیده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی به برکت مشت‌های محکم مردم پیروز شد، در آن زمان بنا بود اجماع ملی به پیروزی برسد اما دیدیم که مردم در این نهضت امام خمینی(ره) شرکت کردند و تنها قوت جمهوری اسلامی همین مسئله بود، وگرنه کودتاهای فراوانی در این انقلاب انجام شد، اما بر این انقلاب و نظام تاثیری نداشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: در زمان جنگ تحمیلی سپاه و ارتش بازسازی شد و دشمن را ناکام گذاشتیم.

بیشتر بخوانید:

ناگفته‌های عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از سفرش به آلمان

وی با بیان این‌که امروزه ایران در سطح منطقه نفوذ دارد، یادآور شد: خاطره‌ای در خصوص اهمیت ایران در منطقه و جهان دارم، بنده در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی به‌عنوان نماینده ایران در کشور آلمان حضور پیدا کردم، یکی از چیزهایی که با وزیر خارجه این کشور صحبت کردیم و ایشان از من سئوالی کرد، بنده در جواب به ایشان گفتم ایران دارای عمق استراتژیک است.

وی ادامه داد: عمق استراتژیک یعنی ایران دیگر آن ایرانی نیست که تقسیمات جعرافیایی آن را محدود کند ، بلکه ایران در منطقه نفوذ فراوان دارد ، این برکت جمهوری اسلامی است که در منطقه و جهان ، ایران اسلامی نفوذ دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: روزی در فلسطین با سنگ و مشک با دشمن می جنگیدند ، امروزه نه تنها سنگی وجود ندارد ، بلکه فلسطین امروزه هزاران موشک دارد که اگر آمریکا یک موشک بزند، فلسطین چندین موشک را به سمت آمریکا روانه می کند ، این نیز به برکت انقلاب اسلامی ایران است.

مصباحی مقدم ، مسائل اقتصادی جامعه ، تهران نیوز

وی خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند که فلسطین قطعه ای از جهان اسلام است ، مسئله اول ما مسئله فلسطین است ، امروز دیگر این راهپیمایی روز قدس متعلق به ایران نیست ، بلکه این راهپیمایی در کشورهای غربی نیز برگزار می شود.

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم ادامه داد: به برکت راهپیمایی و حضور شما مردم همیشه در صحنه ، انقلاب اسلامی در جهان می درخشد ، اقتدار ایران یعنی اینکه ترامپ می داند که جمهوری اسلامی ایران با کسی شوخی ندارد و جواب محکمی را به دشمنان خود می دهد.

وی خاطر نشان کرد: مسائل اقتصادی جامعه را نباید به دست حوادث سپرد ، از دولتمردان درخواست داریم که روحیه انقلابی و حرکت جهادی را به چرخه بیندازند، از جوانان نخبه و پُر انرژی و هزاران ظرفیت دیگر نیز بهره‌منده شوند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1491612
ارسال نظر
نظرات