شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1398/03/12 شناسه خبر: 1491803
افتخاری دیگر برای جامعه علمی شیراز؛
درخشش استاد دانشگاه صنعتی شیراز در میان متخصصان برتر دنیا
در جدیدترین خبرها نام و مشخصات دکتر محسن جهانمیری، دانشیار دانشکده مهندسی مکانیک و هوافضای دانشگاه صنعتی شیراز در کتاب مشاهیر جهان (marquis who’s who ) قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شیرازه، شیراز با داشتن یک دانشگاه مادر، یک دانشگاه علوم پزشکی و یک دانشگاه صنعتی از جمله شهرهای مهم در عرصه آموزش دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی می باشد که سالانه هزاران نفر در حال تحصیل در این دانشگاه ها می باشند.

در رتبه‎بندی‎هایی که هر از چند گاهی از سوی برخی مراجع و موسسات صورت می گیرد، این سه دانشگاه به طور معمول در میان دانشگاه های برتر می باشند که نشان از توان بالای علمی دانشجویان و اساتید، محیط های آموزشی، کلاس ها، مقالات و...  می باشد.

در جدیدترین خبرها از دانشگاه صنعتی شیراز نام و مشخصات دکتر محسن جهانمیری، دانشیار دانشکده مهندسی مکانیک و هوافضای دانشگاه صنعتی شیراز در کتاب مشاهیر جهان (marquis who’s who ) قرار گرفت.

همچنین این استاد دانشگاه صنعتی شیراز موفق به دریافت جایزه یک عمر تلاش در عرصه علم شده است.

 دکتر محسن جهانمیری، دانشیار دانشکده مهندسی مکانیک و هوافضای دانشگاه صنعتی شیراز با کسب شرایط و ملاک های مورد نظر، توانسته خود را به عنوان یکی از 3 درصد متخصصان برتر دنیا معرفی نماید.

 آقای دکتر جهانمیری در ابتدای تیرماه 1395 به افتخار بازنشستگی نائل آمده است.

بر اساس گزارش ها کتاب مشاهیر جهان هر ساله به معرفی افراد مشهور جهان در زمینه های مختلف می پردازد که در میان این افراد معرفی شده در این دایره المعارف ، نام برخی نخبگان و برندگان جوایز نوبل سال های اخیر نیز به چشم می خورد.
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1491803
ارسال نظر
نظرات