شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1398/03/13 شناسه خبر: 1491853
سالمندان و معلولین دیری تکریم شدند+ تصاویر
فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان کنگان به همراه پرسنل به مناسبت ماه مبارک رمضان از آسایشگاه سالمندان و معلولین کلید بهشت کنگان بازدید و از آنان دلجویی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل سپاس، فرمانده ناحیه سپاه شهرستان کنگان به همراه پرسنل به مناسبت ماه مبارک رمضان از آسایشگاه سالمندان و معلولین کلید بهشت کنگان بازدید و از آنان دلجویی کرد.

سرهنگ پاسدار اسماعیل تاجیک در حاشیه این بازدید گفت: این بازدید در راستای تکریم ازایتام و نیازمندان علی الخصوص معلولین و تقدیرتشکر از خدوم پرسنل محترم این آسایشگاه صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: عیادت از بیماران و معلولین عمل به سیره اسلامی و بهبود روابط عاطفی با این عزیزان می باشد. و به فضل الهی در ماه های آتی شاهد حضور بیشتر بسیجان جهت کمک و سرکشی از این مجموعه با ارزش در دستورکار سپاه ناحیه کنگان قرار خواهیم داد.

مسئول موسسه و مجتمع نگهداری معلولان کلید بهشت کنگان ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندهی سپاه کنگان و پرسنل مربوطه اظهار داشت: 150 نفر از افراد پسر و دختر کم‌توان ذهنی و جسمی زیر و بالای 14سال در این آسایشگاه نگهداری می‌شوند،که نیازمند توجه جدی مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان به ویژه تشویق خیرین در راستای این امر خداپسندانه می باشد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1491853
ارسال نظر
نظرات