شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1398/03/13 شناسه خبر: 1492034
فرمانده انتظامی شهرستان دیر:
کلاه ایمنی به موتورسواران دیری اهدا شد
فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: لازمه موتورسواری استفاده از کلاه ایمنی است تا بتواند از میزان حوادث احتمالی کاسته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده انتظامی شهرستان دیر در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: لازمه موتورسواری استفاده از کلاه ایمنی است تا از میزان حوادث احتمالی کاسته شود.

فرهاد آراوند تصریح کرد: سالانه تعدادی از هموطنان ما در حوادث رانندگی جان خود را از دست میدهند که بخش عظیمی از آن ناشی از تخلفات رانندگی و رعایت نکردن حق تقدم و عامل انسانی است و بخشی از این حوادث مربوط به استفاده نکردن موتورسواران از کلای ایمنی است.
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دیر اضافه کرد: لازمه موتورسواری استفاده از کلاه ایمنی است تا بتواند از میزان حوادث احتمالی کاسته شود.
وی به فرهنگ‎سازی این امر در شهرستان اشاره کرد و افزود: با وجود اهدای کلاه ایمنی برای تامین سلامت موتور سواران باید در جهت فرهنگ سازی و نهادینه شدن هرچه بیشتر این امر به ویژه در بین جوانان تلاش کنیم تا دیگر شاهد وقوع تصادفات و تلفات جبران ناپذیر در سطح شهرستان نباشیم.
رئیس پلیس راهور شهرستان دیر هدف از این امر را ترویج استفاده از کلاه ایمنی بیان نمود و گفت: استفاده از کلاه ایمنی میتواند درصد بالای از مرگ موتورسواران را که بر اثر ضربه به سر اتفاق می افتد را کاهش دهد و این امر میتواند به ترویج استفاده از کلاه ایمنی کمک شایانی نماید.
 
 
 
انتهای پیام/
 
http://dana.ir/1492034
ارسال نظر
نظرات