شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1398/03/16 شناسه خبر: 1492502
استاد دانشگاه های اردبیل:
مجاهدت، عظیم ترین کار امام خمینی(ره) است/ فراموشی اندیشه‌ی امام، مهمترین هدف دشمنان از تحریف امام
استاد دانشگاه های اردبیل به علل دشمنان در تحریف سخنان حضرت امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: هدف از تحریف به فراموشی سپرده‌شدن فکر و اندیشه‌ی امام و از بین رفتن مرز بین باطلان و پیروان حقیقی امام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین محسنی استاد دانشگاه های اردبیل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به تبیین شخصیت و اندیشه‌های امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: امام خمینی(ره) ریشه‌ی سلطنت را در یک سرزمین خشکاند و یک نظام مقتدر و مردمی ایجاد کرد.

وی در ادامه سخنان خود به علل و عوامل دشمنان اسلام در تحریف سخنان حضرت امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: هدف از تحریف به فراموشی سپرده‌شدن فکر و اندیشه‌ی امام و از بین رفتن مرز بین باطلان و پیروان حقیقی امام است.

این استاد دانشگاه تحریف را بهره‌برداری همسو با منافع خود تعریف کرد و افزود: افراد برای‌اینکه اهداف خود را جلو ببرند فضایی برای تخریب و مخالفت ایجاد می‌کنند و به تحریف حقایق می‌پردازند.

محسنی کار عظیم امام (ره) را مجاهدت عنوان کرد و تصریح کرد: امام خمینی ریشه‌ی سلطنت را در یک سرزمین خشکاند و یک نظام مقتدر و مردمی ایجاد کرد.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه  اندیشه‌ی امام خمینی یک رویکرد جهانی داشت و محدود به یک نقطه و سرزمین نبود، خاطرنشان کرد: تحریف شخصیت امام خمینی (ره) موضوعی مهم است که اولین بار مقام معظم رهبری به آن اشاره کرد.

رئیس اندیشکده بسیج اساتید استان اردبیل با بیان اینکه امام خمینی(ره)، آمریکا را شیطان بزرگ نامید، گفت: امام خمینی(ره) در مقابل اسلام متحجر و سکولار ایستادگی کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1492502
ارسال نظر
نظرات