شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1398/03/15 شناسه خبر: 1492547
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:
مقاومت رمز اقتدار و عزت امروز مردم ایران اسلامی است/ افول آمریکا نزدیک است
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: ملت ایران اسلامی تنها با تکیه بر اصل مقاومت توانسته در ۴۰ سال گذشته با عزت و اقتدار بماند و از این پس نیز مقاوم و استوار مسیر انقلاب را ادامه می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، حجت‎الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‎های نماز عید فطر که با حضور پرشور و باشکوه مردم در مصلای امام خمینی(ره) ارومیه برگزار شد، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اهمیت و نقش مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن، اظهار داشت: نصرت الهی در سایه مقاومت کسب می‌شود و باید در این زمینه ثابت قدم بمانیم.

وی، افزود: ملت ایران تمام داشته‌های خود را از مقاومت کسب کرده و خداوند نیز همین موضوع را عامل اقتدار و عزت امت اسلامی دانسته است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، عنوان کرد: حضور میلیونی در روز قدس با وجود تمام مشکلات نشان داد که آرمان‌های نظام مقدس اسلامی با مشکلات اقتصادی قابل معامله نیست.
وی، ادامه داد: بزودی شاهد افول آمریکا خووهیم بود که تعبیر رهبر انقلاب "افول موریانه‌ای" بهترین سخن برای این افول است.
حجت‌الاسلام قریشی، ضمن تقدیر از عموم مردم به دلیل حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، مراسمات شب‌های قدر و برنامه‌های ویژه ماه رمضان، گفت: تقوای الهی موجب رسیدن به روشنی اخروی می‌شود و بر همین اساس باید در دنیا به خداترسی تمسک جوییم.
وی، ادامه داد: ماه رمضان برای تقوا و کسب خداترسی بود و باید در طول سال این خداترسی و تقوا حفظ شود.
امام جمعه ارومیه، بیان داشت: روز عید فطر روز اجر و پاداش است و امروز مزد بندگان ارائه می‌شود.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1492547
ارسال نظر
نظرات