شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1398/03/15 شناسه خبر: 1492577
امام جمعه ملایر:
مردم و مسئولین ایران اهل تسلیم نیستد
امام جمعه ملایر گفت: مذاکره با آمریکا سم است همه مردم و همه مسئولین و دست اندرکاران باید صدای واحدی به گوش دشمنان برسانند که این کشور اهل تسلیم نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر برقراری در خطبه های نماز عید فطر در مسجد جامع ملایر با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: عید فطر روز کسی است که عباداتش قبول شده باشد.

 

 

وی گفت: در احکام برای عبادت و اطاعات عید وجود دارد و  فطر عید روزه داران و قربان عید حجاج، بعثت عید رسالت و نبوت و  غدیر عید ولایت است.
امام جمعه ملایر تصریح کرد: در اسلام برای مسایل دینی عید معرفی شده و اگر کسی جشن و عیدی دارد در چارچوب دین معرفی کند.
وی امروز خدادبرای روزه داران مزد و پاداش می دهد.

 

وی گفت: ماه رمضان خیلی زود گذشت و امید است نورانیت، صفا، مهر و محبت و توفیق حفظ دستاورد ماه رمضان را خدا به ما بدهد.
حجت الاسلام برقراری با تقدیر از حضور مردم در مراسم های عبادی ماه رمضان و روز قدس بیان کرد: حضور مردم چون خاری در چشمان دشمنان است و با حضور مردم در روز قدس همه دنیا متوجه شدند که دشمن اصلی اسلام رژیم منحوس اسرائیل است و اقتدار ایران اسلامی ا را به رخ جهانیان نمایاندند.

 

وی با اشاره به سخنان رهبری در روز رحلت امام خمینی(ره) تاکید کرد: رهبری در این روز بار دیگر به مسئله مقاومت تاکید داشتند و تاکید کردند یکی از شاخصه های امام ایستادگی بود و  همه ما باید حول فرامین رهبری متمرکز شویم.
وی تاکید کرد: ما مطمئنیم که جنگی صورت نمی گیرد چرا که نیروهای نظامی و انتظامی در صف مقدم مجاهدت هستند.

 

امام جمعه ملایر گفت: مذاکره با آمریکا سم است همه مردم و همه مسئولین و دست اندرکاران باید صدای واحدی به گوش دشمنان برسانند که این کشور اهل تسلیم نیست.
وی گفت: همان گونه که رهبری تاکید داشتند ما می توانیم پیشرفت کنیم به شرط اینکه پای نحس آمریکا به کشور وارد نشود چرا که ورود آمریکا در هر کشوری یا به جنگ داخلی یا با چپاول اموال آن کشور ختم می شود.

 

وی تاکید کرد: نظام اسلامی یکپارچه و  ید واحده است و تا امروز پیشرفت ما در غالب اتجاد بوده و فاصله جز شکست چیزی به همراه نداشته است.
وی با تاکید به لزوم توجه به زکات توسط کشاورزان بیان کرد:  امسال خدا برکات زیادی با  عطا کرد و ما حق زکات را آنگونه که شایسته است ادا کنیم.

 

انتهای پیام/
http://dana.ir/1492577
ارسال نظر
نظرات