شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1398/03/15 شناسه خبر: 1492647
آقای چراغعلی! شما از کدام دشمن فرضی سخن می گویید؟!
وضع بدی که پیش آمده ، بیش از اینکه ناشی از فشار خارجی باشد ، منبعث از بی تدبیری ها و سوء مدیریت ها ، انتصابات غیر تخصصی ، جناحی و باندی و تفکر لیبرال غربی است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ به نظر می رسد معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان هم راه کاسبی از روش ترسیم دشمن فرضی را یاد گرفته و به همین بهانه می خواهد دهان منتقدان وضع موجود را ببندد .

توقع دارید در حالیکه امید و اعتماد مردم زیر بی تدبیری ها، له شده و مدیران دولتی بجای رسیدگی به معیشت مردم دنبال تامین ارز برای وارد کردن غذای سگ و گربه، آب پنیر و سنگ پا هستند، سخنرانان مراسمات مختلف از فضای گل و بلبل برای مردم بگویند.

گفتید اکنون مورد حملات همه جانبه دشمن قرار داریم در حالیکه چهل سال است از ابتدای انقلاب وقتی گفتیم " الله اکبر " یعنی خدا بزرگتر است ضد خدایان  و کدخداهای دنیا علیه ما علم جنگ برافراشتند پس دشمنی ها علیه مردم شریف ایران چیز تازه ای نیست.

همچنین شما از کی وحدت شناس شدید که ما نمی دانستیم، تا آنجایی که ما از شما بیاد داریم هیچگاه در مواضع تان دنبال وحدت گروه های داخلی کشور نبودید ، مانند سال ۸۹ که به بهانه ساخت پارک موزه دفاع مقدس با رسانه های بیگانه همچون بی بی سی مصاحبه کردید.

یا اینکه سایت مرجع و پرمخاطب گلستان ما را به دلیل نگرش متفاوت با شما به مسائل روز ، سایت داعش خواندید ، در حالیکه بچه های زحمتکش این سایت در هشت سال اخیر و در سیل گلستان از شما و خبرگزاری وابسته تان بسیار بیشتر زحمت کشیدند و این را مردم ترکمن صحرا نیک می دانند.

سال گذشته که آقای تاجزاده به گلستان آمد و در علی آباد کتول از برنامه ریزی جهت تغییر نظام و فشار بر رهبری سخن گفت ، چرا آن موقع صدای تان در نیامد که وحدت داخل کشور را حفظ کنیم.

خدا از مناف هاشمی نگذرد که یک‌ فوق لیسانس معماری را که اندک دانش و بینشی از حوزه سیاست و امنیت ندارد را به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری معرفی کرد.

مناف را که سیل گلستان برد اما بدبختی های مردم گلستان با انتصابات بدش ، همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1492647
ارسال نظر
نظرات