شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1398/03/15 شناسه خبر: 1492710
امام‎جمعه کوهدشت:
شهرستان کوهدشت نیاز به مدیران برنامه‌ریز، خلاق و خستگی‌ناپذیر دارد
امام جمعه کوهدشت گفت: شهرستان ولایت مدار کوهدشت نیاز به مدیرانی برنامه‌ریز، خلاق، پیگیر و خستگی‌ناپذیر دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیرافلاک، حجت‌الاسلام طهماسبی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر بابیان اینکه امروز روز اجتماع مسلمانان جهان است اظهار داشت: اهمیت ندادن به دین، قرآن، نماز و امر به‌معروف گمراهی محض است و بزرگ‌ترین نعمت خداوند دین، قرآن و عبادت است.

وی فضای مجازی را بلای مجازی خواند و خطاب به مسئولین افزود: با برنامه‌های فرهنگی جوانان را از تحرک مجازی وا‌داشته و نظارتی کامل را بر فضای مجازی ایراد کنید.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: شهرستان ولایت مدار کوهدشت احتیاج به مدیرانی برنامه‌ریز، خلاق، پیگیر و خستگی‌ناپذیر دارد؛ نظارت مردم بر کار مدیران شهرستان باعث فعال بودن و کارکرد صحیح مسئولین می‌شود.

وی بیان کرد: قصد کوبیدن و تضعیف فعالیت‌های دولت را ندارم اما فعالیت‌های دولت باید بیش‌ازپیش باشد؛ شهرستان کوهدشت نیازمند پیشرفت مدیریتی است؛ مردم مقدم بر روحانیت است و امامت جمعه سنگر ولایت و دین است.

طهماسبی ضمن تشویق مردم برای اجرای فعالیت‌های اقتصادی همچون کشاورزی و دام‌پروری گفت: بانک‌ها و سرمایه‌داران مردم را برای انجام فعالیت‌های شغلی همراهی کنند؛ بحث ترافیک در شهرستان کوهدشت اوضاع خوبی ندارد و برطرف کردن این وضعیت نیازمند همکاری مردم و پیگیری بیشتر عوامل راهنمایی و رانندگی است.

امام‌جمعه کوهدشت مجادلات بین سایت‌های خبری شهرستان را تأسف‌بار خواند و افزود: سایت‌های خبری اخلاق‌مداری و مروت را سرلوحه کارشان قرار دهند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1492710
ارسال نظر
نظرات