شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 1398/03/18 شناسه خبر: 1493134
کشف ۲۵ کیلوگرم هروئین در خوی
۲۵کیلوگرم هروئین در داخل مخزن گاز خودروی سواری توسط ماموران گمرک رازی خوی کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز ، راثی مدیر گمرک رازی خوی صبح امروز در ارتباط با کشف ۲۵ کیلو هروئین اظهار داشت: ماموران این گمرک موفق شدند در داخل مخزن گاز خودروی سواری سمند مقدار ۲۵کیلوگرم هروئین کشف و ضبط کنند.

وی افزود : قاچاقچیان قصد داشتند با این شگرد ماهرانه این مقدار هروئین را از مرز رازی خارج و از طریق ترکیه به کشورهای اروپایی منتقل کنند که هوشیاری ماموران گمرک و انجام کنترل های دقیق با استفاده از سگ های مواد یاب اقدامات قاچاقچیان را ناکام گذاشت .

مدیر گمرک رازی خوی اظهار داشت راننده این خودرو متواری گشته که خوشبختانه توسط مامورین انتظامی شناسایی و محل اختفای وی نیز بزودی کشف خواهد شد.

گفتنی است شناسایی انواع مواد مخدر با هوشیاری و کنترل دقیق ماموران گمرک به کمک دستگاههای کنترلی پیشرفته از جمله ایکس ری و سگ های مواد یاب طی سالهای اخیر افزایش قابل توجهی یافته و ماموران گمرک در سال گذشته موفق به کشف و ضبط ۱۴۸ تن انواع مواد مخدر سنتی ، صنعتی و انواع پیش ساز های مواد مخدر شدند . گمرک جمهوری اسلامی ایران در سالهای اخیر موفق شد رتبه نخست مبارزه با قاچاق مواد مخدر و رتبه دوم را در مبارزه با انواع قاچاق در دنیا کسب کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493134
ارسال نظر
نظرات