شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1398/03/18 شناسه خبر: 1493237
امام جمعه تفرش:
توطئه‌های دشمنان در برابر ایستادگی و مقاومت راه به‌جایی نخواهد برد
امام‌جمعه تفرش گفت: ایستادگی و مقاومت مردم ایران توطئه‌های استکبار را در مقاطع مختلف خنثی کرده است و موقعیت ایران را در منطقه و جهان ارتقا داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام هادی میرزایی امام‌جمعه تفرش در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در حرم امام(ره) گفت: تجلی مواضع و بیانات صریح مقام معظم رهبری را می‌توان در ایستادگی و مقاومت مردم ایران در برابر فشارها و تحریم‌های دشمن دید.

میرزایی اظهار کرد: درواقع ایستادگی و مقاومت مردم ایران توطئه‌های استکبار را در مقاطع مختلف ناکام گذاشته و موقعیت ایران را در منطقه و جهان ارتقا داده است.

میرزایی اظهار کرد: ایران فعلی به برکت ایمان و توکل به خدا، روحیه مقاومت و اتکا به ظرفیت‌های داخلی، قدرتمندترین کشور منطقه و با محوریت جبهه مقاومت اثرگذارترین نقش را در تحولات بین‌المللی در طول تاریخ داشته است.

امام‌جمعه تفرش اضافه کرد:  تنها راه موجود جمهوری اسلامی ایران در راهبرد سیاسی، همچنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند مقاومت در برابر همه ظالمان عالم است.

وی بابیان این مطلب که بعد از شکست نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در تشکیل نشدن کابینه و انحلال پارلمان رژیم ناپاک گفت: این حادثه زخم عمیقی را بر پیکره طرح آمریکایی معامله قرن گذاشت.

امام‌جمعه تفرش مقاومت در دو جنگ اخیر و تأثیر موشک‌های مقاومت فلسطینی را پایانی بر حیات سیاسی نتانیاهو دانست و با اشاره به کلام مقام معظم رهبری در محو اسرائیل بیان کرد: به فضل الهی قبل از وعده رهبر انقلاب نامی دیگر از اسرائیل در زمین نمی‌ماند.

وی با تأکید بر اینکه تجربه ثابت کرده است که هیچ‌گاه نباید به دشمنان خوش‌بین بود خاطرنشان کرد: تعارض گفتاری و گفتمان دشمنان اسلام که از طرفی مدعی حمایت از مردم ایران هستند و از طرفی ۸۰ میلیون ایرانی را تروریست می‌خوانند نشان‌دهنده دست‌خالی آنان در تقابل با انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1493237
ارسال نظر
نظرات