شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 1398/03/19 شناسه خبر: 1493405
امام جمعه بوکان:
دشمنان در برابر تفکر منطق مقاومت شکست خورده‌اند
امام جمعه بوکان گفت: دشمنان نظام اسلامی در برابر منطق مقاومت شکست خورده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا عباس احمدی در گفت‌و‌گو با اروم‌نیوز، با اشاره به واژه بسیار مهم منطق مقاومت در سخنان رهبری، اظهار داشت: اکنون و در این شرایط ویژه بهترین راه پیروزی در برابر دشمنان نظام مقاومت است.

وی، افزود: بی تردید تسلیم شدن در برابر دشمنان بسیار پرهزینه تر از مقاومت است و ما این مهم را طی چند دهه گذشته در سطح جهان به خوبی دیده‌ایم.

امام جمعه بوکان، با اشاره به ریشه تاریخی منطق مقاومت در اسلام، عنوان کرد: یاران پیامبر(ص) در شعب ابی‌طالب با اندیشه منطق مقاومت بر سخت‌ترین تحریم‌ها پیروز شدند و این مهم نیز همچنان ادامه دارد.

وی، ادامه داد: با نگاهی به وضعیت کنونی خاورمیانه به خوبی می‌توان دید که دشمنان اسلام با صرف هزینه‌های میلیارد دلاری در مقابل تفکر مقاومت شکست خورده‌اند و این ناکامی‌ها تا منطق مقاومت پا برجا باشد همچنان ادامه خواهد داشت.

ماموستا احمدی، تصریح کرد: همچنان که رهبری فرمودند، تجربه مقاومت همواره عقب نشینی دشمن و تجربه تسلیم همواره فشار مضاعف و بدون حد یقف دشمن بوده است. بی شک شاهد پیروزی ملت ایران و شکست مفتضحانه دشمن در این جنگ اقتصادی و رسانه‌ای خواهیم بود.

وی، ادامه داد: به یقین می توان گفت که اکنون اندیشه مقاومت که از صدر اسلام آغاز شده و امام عزیز(ره) و رهبر معظم انقلاب ادامه دهنده آن بودند در نهایت سبب افول و نابودی دشمنان اسلام خواهد شد.

امام حمعه بوکان، در پایان گفت: باید روحیه مقاومت و ایستادگی مورد تاکید مقام معظم رهبری تا رسیدن به تمام اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی روز به روز تقویت شود و مردم هیچ‌گاه دست از آن بر ندارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493405
ارسال نظر
نظرات