شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:19 منتشر شده در مورخ: 1398/03/19 شناسه خبر: 1493485
مدیرکل غله استان مرکزی خبر داد
پرداخت بهای گندم در کوتاه‌ترین زمان به کشاورزان/خرید ۲۲۰۰ تن گندم در استان مرکزی
مدیرکل غله استان مرکزی با تأکید بر اینکه امسال بهای گندم خریداری‌شده در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود گفت: مقررشده است بهای گندم خریداری‌شده در یک بازده یک‌هفته‌ای به‌صورت ۱۰۰ درصد پرداخت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ جواد حسنی مدیرکل غله استان مرکزی امروز در دومین کارگروه خرید غلات و دانه‌های روغنی استان مرکزی گفت: با توجه به اهمیت خرید گندم و دانه‌های روغنی مقررشده است برای پیگیری موضوعات پیرامون، کارگروه خرید غلات و دانه‌های روغنی استان هر هفته برگزار شود.

حسنی با اشاره به اینکه کار خرید گندم در استان مرکزی از ۱۰ خردادماه از شهرستان ساوه آغاز و تا شهریورماه ادامه دارد، اظهار کرد: تاکنون ۲۲۰۰ تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خریداری‌شده است.

وی بابیان اینکه ساعت کار سیلو از ۷ و ۳۰ دقیقه تا غروب آفتاب ادامه دارد، افزود: جزو الزامات است در صورت نیاز افزایش ساعات کار سیلوها بر اساس تصمیم‌گیری که در کارگروه گرفته می‌شود زمان فعالیت سیلوها افزایش پیدا کند.

مدیرکل غله استان مرکزی با تأکید بر اینکه امسال بهای گندم خریداری‌شده در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود بیان کرد: مقررشده است بهای گندم خریداری‌شده در یک بازده یک‌هفته‌ای به‌صورت ۱۰۰ درصد پرداخت شود.

حسنی به موضوع پرداخت کرایه حمل گندم کشاورزان به سیلو هم اشاره‌ای کرد و گفت: قرار شد غله استان مرکزی با توضیحاتی که برای شرکت بازرگانی دولت ایران می‌آورد با توجه به بعد مسافتی که طی می‌شود یک حداقل و حداکثری را به‌عنوان کرایه برای کشاورزان در نظر بگیرد.

وی قیمت خرید تضمینی گندم را ۱۷۰۰ تومان و برای دانه‌های روغنی ۳۴۴۰ تومان عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۲۲۰تن دانه‌های روغنی و ۳۵۰ هزار تن گندم در استان از کشاورزان خریداری شود.

انتهای پیام/

 
http://dana.ir/1493485
ارسال نظر
نظرات