شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1398/03/19 شناسه خبر: 1493517
پزشک تیم ملی والیبال گفت: نمی‌توانیم درباره‌ی وضعیت موسوی به صورت قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، شرایط او مشخص می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت مصدومان ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ اظهار داشت: در بازی آرژانتین چند مصدوم داشتیم. پای جواد معنوی‌نژاد روی پای محمد موسوی رفت و پیچ‌خوردگی پیش آمد که ابتدا مشکوک به ترک خوردگی بودیم اما امروز آزمایش‌های انجام شد و مشخص گردید که شکستگی نداریم اما جواد دچار کشیدگی تاندون شده و بازی با ژاپن را از دست می‌دهد. ما تلاش می‌کنیم تا به دیدارهای ارومیه برسد.

او درباره وضعیت موسوی تصریح کرد: مصدومیت قدیمی مچ پای موسوی در یک حرکت دوباره تشدید شد و او تحت درمان قرار دارد. تا این لحظه نمی‌توانیم درباره‌ی او قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، وضعیت او مشخص می‌شود.

افروزی در پایان صحبت‌های خود گفت: پوریا فیاضی نیز مشکل جزئی داشت که برطرف شده و می‌تواند با تصمیم کادرفنی تیم را همراه کند. امیر غفور نیز در جریان ست چهارم دیدار با آرژانتین دچار اسپاسم کمر شد و تحت درمان قرار دارند اما شانس زیادی برای حضور در دیدار با ژاپن ندارند.

منبع: فدراسیون والیبال
http://dana.ir/1493517
ارسال نظر
نظرات