شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1398/03/19 شناسه خبر: 1493521
کشف ۱۲ کیلوگرم مواد مخدر در استان مرکزی
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف ۱۲ کیلوگرم تریاک با دستگیری ۲ توزیع‌کننده مواد مخدر در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ "احمدرضا چگنی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی استان، با انجام تحقیقاتی از جابه‌جایی مواد مخدر توسط یک توزیع‌کننده مطلع شدند.

چگنی اظهار کرد: در همین راستا و در عملیات مأموران پلیس استان ۲ توزیع‌کننده مواد مخدر دستگیر و ۱۲ کیلوگرم تریاک از خودروی سواری آنان کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: متهمان دستگیرشده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای سطح آگاهی‌های جامعه و ظرفیت‌های فرهنگی، آشنایی با آسیب‌های متأثر از مصرف مواد مخدر، اجرای فعالیت‌های آموزشی و آشنا کردن جوانان با تبعات منفی و زیان‌بار مواد مخدر و ارائه الگوهای تربیتی مناسب و مهارت‌محوری منطبق با سبک زندگی اسلامی از جمله برنامه‌های محوری مبارزه با مواد مخدر است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1493521
ارسال نظر
نظرات