شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:32 منتشر شده در مورخ: 1398/03/19 شناسه خبر: 1493630
پائولتا: امیدوارم رونالدو به رکورد علی دایی برسد!
پائولتا، مهاجم گلزن و سابق تیم ملی پرتغال در مورد درخشش سال های اخیر کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورزش سه، پائولتا تا پیش از دوران فوق العاده رونالدو بهترین گلزن تاریخ فوتبال پرتغال در عرصه ملی بود، اما حالا رونالدو ضمن پشت سر گذاشتن او تنها 21 گل با رکورد 109 گل علی دایی، اسطوره جهانی فوتبال ایران فاصله دارد و پائولتا که در اواخر فوتبال خود در تیم ملی با رونالدو همبازی بود، امیدوار است او به این رکورد دست یابد.

 

 

پائولتا گفت: "کریستیانو رونالدو بازیکن فوق العاده ای است، انگار او از دنیای دیگری اومده و همینگونه به تاریخسازی ادامه می دهد. یافتن بازیکنی با ثبات به اندازه رونالدو که چنین عملکردی را برای مدتی طولانی ارائه دهد دشوار است. امیدوارم رونالدو به این رکورد (بهترین گلزن عرصه ملی جهان که متعلق به علی دایی است) برسد، زیرا این اتفاق برای فوتبال پرتغال فوق العاده خواهد بود.

شکست 0-3 پرتغال برابر تیم ملی هلند در مارس 2018 در دیداری دوستانه؟ این دو بازی کاملا متفاوت است، این بار ما در برابر یک تیم متفاوت با بازیکنانی جدید بازی می کنیم. من مطمئن هستم که ما با یک نگاه فوق العاده با این دیدار مواجه می شویم، هواداران پرتغال پشت سر ما خواهند بود و من امیدواریم بتوانیم نتیجه لازم را به دست آوریم.

هلند یک تیم بزرگ با بازیکنانی جوان و با استعداد است اما ما نیز تیمی قدرتمند هستیم. من امیدواریم که یک فینال زیبا با گل های زیادی ببینیم و به هدف خود یعنی پیروزی پرتغال برسیم."

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493630
ارسال نظر
نظرات