شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:09 منتشر شده در مورخ: 1398/03/20 شناسه خبر: 1493644
ستاره خط میانی تیم ملی فوتبال پرتغال به عنوان بهترین بازیکن نخستین دوره لیگ ملت‌های اروپا انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم ملی فوتبال پرتغال در دیدار پایانی لیگ ملت‌های اروپا توانست با یک گل هلند را از پیش رو بردارد. تیم ملی فوتبال پرتغال با پیروزی که در این دیدار به دست آورد جام قهرمانی را در این رقابت که برای نخستین بار برگزار شد، بالای سر برد.

اتحادیه فوتبال اروپا در پایان این رقابت‌ها برناردو سیلوا، ستاره خط میانی تیم ملی فوتبال پرتغال را به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب کرد. فرانکی دی یونگ هلندی هم توسط تیم فنی یوفا به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ ملت‌ها برگزیده شد.
 
کریستیانو رونالدو هم به دلیل هت تریکی که در مرحله نیمه نهایی مقابل سوئیس انجام داد توانست جایزه آقای گلی این رقابت‌ها را دریافت کند.
 
سیلوا در دیدار پایانی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و تک گل پرتغال روی پاس او به ثمر رسید. این ستاره خط میانی تیم ملی فوتبال پرتغال در مجموع چهار با در این رقابت‌ها به میدان رفت که نتیجه آن یک گل و یک پاس گل بود.
 
سیلوا که در منچسترسیتی پا به توپ است، بعد از دیدار برابر تیم ملی فوتبال هلند، گفت‌: افتخار بزرگی برای من است که قهرمانی در این رقابت را به دست آوردم. در حال حاضر دیگر نوبت استراحت کردن است. باید از این قهرمانی خوشحال باشیم.
 
منبع: ایسنا
http://dana.ir/1493644
ارسال نظر
نظرات