شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1398/03/20 شناسه خبر: 1493667
امام جمعه چهاربرج:
گفتمان مقاومت همواره پیروز است/ هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم است
امام جمعه چهاربرج گفت: هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم بوده و پیروزی نهایی نیز با مقاومت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین جعفر آذرپندار در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: اگر به طول تاریخ اسلام نگاه کنیم، هر جا مقاومت بوده، پیروزی نیز بوده که واقعه کربلا یکی از نمونه های آن است.

وی، با اشاره به اینکه سازش همیشه هزینه بردار است، افزود: در طول تاریخ کسانی که سازش کرده اند، همیشه هزینه داده و ممکن است دین، دنیا و یا ایمان خود را از دست داده باشند که اگر چنین مواردی لیست شوند، شاید چند روز طول بکشد تا همه آنها را ذکر کنیم.

امام جمعه چهاربرج، با بیان اینکه هزینه مقاومت قطعا کمتر از تسلیم است، گفت: هزینه مقاومت کمتر از سازش و تسلیم بوده و پیروزی نهایی نیز با مقاومت است.

وی، با اشاره به اینکه موضوع مقاومت، ریشه قرآنی دارد، تصریح کرد: مقاومت موضوع جدیدی نیست بلکه ریشه قرآنی داشته و شاهرگ اسلام بوده و حضرت امام خمینی(ره) در سال ۴۲ آن را مطرح کردند.

حجت الاسلام آذرپندار، اظهار کرد: امروز ایران اسلامی که محور مقاومت در دنیا است، کجا قرار دارد و کشورهایی مانند مصر و اردن و… که سازش کردند؟

وی، گفت: در صورتی که مقاومت کنیم، قطعا امدادهای غیبی نیز شامل حال ما می شود، کما اینکه در قضیه طبس و هشت سال دفاع مقدس و… امدادهای غیبی و نصرت الهی شامل حال ما شد و دشمن با آن همه هیمنه خود شکست خورد و امروز نیز شکست می خورد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493667
ارسال نظر
نظرات