شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1398/03/20 شناسه خبر: 1493730
سرپرست استانداری گلستان معادلات انتخاباتی را تغییر داد!
با ورود غراوی به عرصه انتخابات از شرق گلستان، با وجود یازمراد غراوی فرماندار مراوه تپه(داماد غراوی) در انتخابات شرق گلستان شبهه ایجاد می شد و برای رفع این شبهات، فرماندار آق قلا فرماندار مراوه تپه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، با روی کار آمدن یازمراد غراوی داماد نماینده شرق گلستان با احتمال اینکه شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان از حوزه شرق گلستان به انتخابات ورود کند؛ برخی بر این باور بودند که با این انتصاب، راه برای ورود غراوی از شرق گلستان بسته شد، در صورتی که این انتصاب طبق قانون خللی در ورود یا عدم ورود این نماینده از این حوزه ایجاد نمی کرد؛ ولی باعث ایجاد شبهات انتخاباتی می شد.

با احتمال اینکه شهرام کوسه غراوی کاندیدای این حوزه باشد؛ تنها راه رفع این شبهه، تغییر فرماندار مراوه تپه بود.

یکی از گزینه ها حمید دین بود که با توجه به احتمال ورود اسماعیل تاجی فرماندار سابق مراوه تپه به انتخابات و وجود نسبت فامیلی بین انها، حمید دین کنار گذاشته شد.

این معادلات در حالی تغییر کرد که به واسطه آن و به بهانه کم کاری فرماندار آق قلا در سیل اخیر، امیر شیر توماچ به جای ضمیر فرماندار آق قلا و ضمیر به عنوان فرماندار مراوه تپه معرفی شد.

تمام معادلات یاد شده تنها با وجود میرمحمد غراوی سرپرست استانداری گلستان امکان پذیر بود چرا که استانداری دیگر بود، با چنین تغییراتی مخالفت می کرد(اگر دلیل این تغییر در فرمانداری مراوه تپه در راستای کاندیدا شدن غراوی از شرق گلستان و همچنین رفع شبهات انتخاباتی باشد).

می توان یازمراد غراوی را قربانی انتخابات پیش رو دانست؛ چرا که اگر قرار بود شهرام کوسه غراوی از حوزه ای دیگر کاندیدا شود مسلما با تصمیم سرپرست استانداری گلستان سرسختانه مخالفت می کرد؛ اما این موافقت می تواند ابعاد دیگری را نیز داشته باشد که در آینده و به مرور زمان به ان خواهیم رسید.

گفتنی است ساعت 18 روز گذشته، ضمیر به عنوان فرماندار مراوه تپه معارفه شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1493730
ارسال نظر
نظرات