شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1398/03/20 شناسه خبر: 1493733
فرمانده نیروی انتظامی قوچان:
باند 4 نفره سارقان حرفه‌ای در قوچان متلاشی شد
فرمانده نیروی انتظامی قوچان از دستگیری باند چهار نفره سارقان حرفه ای و سارق محتویات خودرو و کشف 13 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ قدیر مصرخانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار صبح توس با تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در حوزه استحفاظی این فرماندهی، پی گیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و ماموران دایره تجسس کلانتری۱۱ طالقانی با اشراف اطلاعاتی و بررسی شیوه های سرقت، سارق سابقه داری را شناسایی وپس از اطمینان از انجام سرقت ها توسط وی با هماهنگی قضایی این متهم را دستگیر کردند.

وی ادامه داد:  فرد دستگیرشده به شش فقره سرقت شامل یک فقره سرقت طلا و جواهرات از یک منزل مسکونی و پنج فقره سرقت از ساختمان های نیمه تمام با همدستی ۳سارق دیگر اعتراف که همدستان وی نیز طی عملیات های جداگانه ای دستگیر شدند.

سرهنگ مصرخانی تصریح کرد: در بررسی مخفیگاه این سارقان طلا و جواهرات سرقتی به ارزش 200 میلیون ریال و مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی دیگر کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتى به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به دستگیری سارق حرفه ای محتویات خودرو نیز افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح حوزه استحفاظی این فرماندهی ماموران دایره تجسس کلانتری۱۱طالقانی با اشراف اطلاعاتی و بررسی شیوه های وقوع سرقت، یک سارق سابقه دار را شناسایی وبا هماهنگی قضایی این فرد را دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی قوچان در پایان گفت: فرد دستگیر شده به7فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف که تعدادی از اموال سرقتی از مخفیگاه وی کشف و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.


انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1493733
ارسال نظر
نظرات