شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1398/03/20 شناسه خبر: 1493761
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان:
حضور آمریکا در برجام منفعت طلبانه و یک طرفه بود/جبهه مقاومت معادلات استکبار را به هم ریخته است
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان عنوان کرد: حضور آمریکا از گذشته تا کنون چه در منطقه و چه در برجام به صورت یکطرفه و منفعت طلبانه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام نادعلیزاده، امام جمعه شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با اشاره به نتیجه مذاکره ایران در موضوع برجام، عنوان کرد: حضور آمریکا از گذشته تا کنون چه در منطقه و چه در برجام به صورت یکطرفه و منفعت طلبانه بوده و به هیچ وجه به تعهدات پایبند نبوده و برخلاف آن عمل کرده است.

حجت الاسلام نادعلیزاده منطق مقاومت را ایستادگی در برابر نظام استکباری و سلطه خواند و گفت: جبهه مقاومت اگرچه دچار هزینه می شود اما در برابر حملات و تهدیدات دشمن با روحیه پایداری و استقامت در راه رسیدن به نصرت و وعده الهی نزدیک تر می شود.
 
وی هم چنین افزود: جبهه مقاومت اگرچه تحت فشار سیاسی و اقتصادی استکبار قرار گرفته اما توانسته نقشه و معادلات استکبار را بهم بزند.
 
وی تصریح کرد: نمونه های مختلف جریان مقاومت در منطقه مانند حزب الله و حماس در برابر رژیم صهیونیستی، ملت یمن در برابر آل سعود و جمهوری اسلامی در برابر آمریکا و غرب در 4 دهه گذشته با فشار سیاسی و اقتصادی توانسته بر توطئه ها و فتنه های دشمنان مقاومت و نمونه بارز استقلال و اقتدار برای جهان باشد.
 
حجت الاسلام نادعلیزاده با بیان اینکه آیا در گذشته آمریکا بر ایران سلطه داشته و خواسته هایش را عملیاتی می کرد، مشکلات و تنگناهای اقتصادی و معیشتی مردم برطرف شد خاطر نشان کرد: سوابق و شواهد خوی استکباری آمریکا نشان می دهد که تن دادن به خواسته های آنان مشکلات را حل نخواهد کرد.
 
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان دلیل بی اعتمادی مقام معظم رهبری به آمریکا را  بدعهدی آنان عنوان و اظهار کرد: همه خواسته های آمریکا فقط تسلیم شدن دربرابر آنان است نشأت گرفته از خوی استکباری و زیاده خواهی در معاهدات است که دلیل اصلی بی اعتمادی رهبر انقلاب به آنان است.
 
انتهای پیام / 
http://dana.ir/1493761
ارسال نظر
نظرات