شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494026
فرمانده انتظامی استان مرکزی:
بیش از چهار میلیارد ریال کالای قاچاق در شازند کشف شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف ۲ دستگاه کامیون حامل کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی ۴ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال در عملیات پلیس در شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار" کیومرث عزیزی" فرمانده انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران در بیان جزئیات این خبر گفت: در تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان شازند در انجام تحقیقاتی از جابجایی مقادیری کالای قاچاق به‌وسیله ۲ دستگاه کامیون از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

عزیزی اظهار کرد: در اجرای تمهیدات عملیاتی پلیس، هر ۲ خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و در عملیاتی متوقف شدند و با هماهنگی انجام‌شده با مرجع قضائی مورد بازرسی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودروهای توقیفی ۵۵۰ کیلوگرم گردو ، ۲۷ هزار و ۱۲ عدد خمیردندان ، ۱۲ هزار و ۸۰ عدد ژیلت،۷ هزار و ۲۰۰ عدد سوئیچ مغزی، ۶۷ هزار و ۲۰۰ عدد شمع و ۲۱۶ عدد سیلندر موتورسیکلت قاچاق به ارزش تقریبی۴ میلیارد و ۷۵۷ هزار ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: به علت عدم ارائه هرگونه مدارک گمرکی از سوی رانندگان خودروها، هر ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1494026
ارسال نظر
نظرات