شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494055
رئیس اداره اوقاف جویبار عنوان کرد
برگزاری چهلمین دومین دوره مسابقات قرآن در جویبار
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار گفت: چهلمین دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی 23 خرداد در جویبار برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رشید رضاپور در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه چهلمین دومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه 23 خرداد در شهرستان جویبار برگزار می‌شود، گفت: چهلمین دوره مسابقات قرآن در شش رشته پنجشنبه 23 خرداد در حوزه علمیه خواهران شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

وی بااشاره به اینکه 60 نفر در این مسابقات ثبت نام کردند اظهار کرد: 60 شرکت کننده حاضر دراین مسابقه در رشته‌های اذان، ترتیل، قرائت، تحقیق، حفظ ۵ و۱۰ جزء قرآن کریم و تواشیح با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جویبار تأکید کرد: یکی از اهدافی که از برگزاری این مسابقات در نظر داریم شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی است که امیدواریم برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه بتواند ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

گفتنی است دو هفته پس از برگزاری مسابقات نتایج اعلام و نفرات اول تا سوم هر رشته به مرحله استانی پس از آن کشوری راه خواهند یافت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494055
ارسال نظر
نظرات