شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494081
فرمانده مرزبانی ناجا:
شهادت دو تن از دریابانان میناب در درگیری با قاچاقچیان
فرمانده مرزبانی ناجا از ناکامی مخلان امنیت اقتصادی در منطقه جنوب کشور و شهادت دو تن از دریابانان پایگاه دریابانی میناب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سردار قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی ناجا اظهار کرد: در راستای مقابله با قاچاق احشام، سوخت و مواد مخدر در دریای جنوب، طی چند روز گذشته مأموران دریابانی هرمزگان موفق به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر، سوخت، احشام و قاچاق کالا از قاچاقچیان شدند و آنان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام کردند.
وی افزود: در یوم جاری با توجه به اخبار واصله مبنی بر حضور تعدادی قاچاقچی احشام در منطقه میناب، بلافاصله دریابانان جهت توقیف شناور به محل اعزام و به محض مشاهده قاچاقچیان فرمان ایست را صادر کردند که قاچاقچی به فرمان مأموران توجهی نکرده و با دریابانان درگیر شدند که در این درگیری دو تن از دریادلان پایگاه دریابانی میناب حین مقابله با مخلان امنیت اقتصادی در منطقه جنوب کشور، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه خواستار برخورد قاطع قضائی با مخلان امنیت اقتصادی کشور شد تا کسانی که به مأموران در جهت ایجاد امنیت تعرض می کنند به سزای اعمال خود برسند.
گفتنی است شهید افراسیابی متاهل، اهل روستای قلعه قاضی هرمزگان و شهید کریمی مجرد اهل شهر اندیمشک می باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494081
ارسال نظر
نظرات