شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 17:11 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494224
واکنش مبهم استاندار کهگیلویه و بویراحمد به استعفا از استانداری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد که این روزها به سوژه داغ رسانه های استان تبدیل شده است و از این مسئولیت استعفا داده است اما سوال اینجاست که اگر استعفا داده است چرا امروز به عنوان استاندار استان در این مراسم شرکت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس،ظهر امروز جلسه تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور قائم مقام وزارت بهداشت در سالن جرجانی شهر یاسوج برگزار شد.

نکته جالب توجه در این مراسم حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه بود.

در حالی که چند دقیقه از آغاز مراسم می گذشت استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرکل دفتر خود وارد سالن شدند که می توان گفت این حضور غیر منتظره باعث تعجب خیلی ها شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد این روزها به سوژه داغ رسانه های استان تبدیل شده است و از این مسئولیت استعفا داده است اما سوال اینجاست که اگر استعفا داده است چرا امروز به عنوان استاندار استان در این مراسم  شرکت کرده است.

علی محمد احمدی در حاشیه این مراسم در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری درخصوص استعفای خود از استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد و شما که اینقدر صبر کرده اید چند مدت دیگر نیز صبر کنید و متوجه می شوید.

به نظر می رسد اظهارات مبهم علی محمد احمدی همچنان ادامه دارد و قصد ندارد به طور واضح در این باره صحبت کند و همچنان یک بلاتکلیفی وجود دارد.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1494224
ارسال نظر
نظرات