شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 20:11 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494251
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود صراحت قانون تعدادی از مدیران شهرداری دارای دو پست سازمانی هستند که اگر برخورد نشود، اسامی آنان را اعلام می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آنا، حجت نظری در خصوص فعالیت مدیران دو شغله در شهرداری تهران اظهار نارضایتی کرد.

وی با بیان این‌که براساس اصل ۱۴۱ قانون اساسی تصدی دو پست در هر مجموعه‌ای برای یک‌نفر قانونی نیست، گفت: در صورتی ‌که نص صریح قانون هم نبود آیا در میان جوانان افرادی متعهد و متخصص یافت نمی‌شود که به‌واسطه آن مجبور باشیم همزمان به یک نفر بیش از یک پست اختصاص دهیم؟

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که متأسفانه من متوجه شده‌ام که با وجود صراحت قانون تعداد انگشت‌شماری از مدیران دارای دو پست سازمانی هستند، گفت: من به معاون توسعه منابع انسانی شهرداری اخطار می‌دهم در صورتی که در ارتباط با پست‌های مذکور تعیین تکلیف نشود و این افراد از یکی از دو پست استعفا ندهند مجبور به اعلام اسامی خواهم بود.

نظری با بیان این‌که این اسامی در سامانه مدیران سایت شفافیت موجود است بار دیگر از شهرداری خواست تا هرچه سریعتر وضعیت این پست‌ها را تعیین تکلیف کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494251
ارسال نظر
نظرات