شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 21:02 منتشر شده در مورخ: 1398/03/21 شناسه خبر: 1494255
معاون سازمان بسیج مستضعفین:
تفکر غربی نشاط را در برهنگی و لذت‌جویی تعریف می‌کند/ مدیران فرهنگی دنبال کار اثربخش باشند
معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه تفکر غربی نشاط را در برهنگی و لذت‌جویی تعریف می‌کند خاطرنشان کرد: مدیران فرهنگی به دنبال کار اثربخش باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار عبدالرضا آزادی امشب در مراسم افتتاحیه جشنواره تابستانی سواحل و تفرجگاه‌های سراسر کشور که در رامسر برگزار شد اظهار کرد: گردشگری تعالی بخش موضوعی است که ما به دنبال آن هستیم چراکه آیات و روایات اسلامی آن را به ما تکلیف کرده است.

وی با اشاره به اینکه محصول گردشگری تعالی بخش باید نزدیک کردن گردشگر، مسافر و شهروند به خدا باشد خاطرنشان کرد: گردشگری تعالی بخش باید به دنبال این باشد که ما را به خدا نزدیکتر کرده و نشاط آفرین باشد.

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نشاط آن حالتی است که انسان احساس رضایتمندی داشته باشد و ابعاد مختلفی دارد تصریح کرد: در ابعاد نشاط می توان به بعدهای احساسی، شناختی و اجتماعی اشاره کرد.

آزادی یادآور شد: در غرب باتوجه به اینکه نگاه سکولار و لیبرال به زندگی و فردگرایی دارند در زمینه نشاط هم با ایجاد چاشنی برهنگی و موارد دیگر به دنبال فردگرایی و لذت‌جویی هستند.

وی ادامه داد: برخی افراد در داخل کشور که تفکر غربی دارند وقتی پا به تفرجگاه‌ها و سواحل کشور می‌گذارند با شکستن حریم دیگران به دنبال لذت‌جویی هستند.

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین گفت: فردی که به دنبال گردشگری تعالی بخش است حفظ حریم دیگران برای آن مهم است و مدیرانی که در طرح های سواحل و تفرجگاه‌ها در حال فعالیت هستند باید زمینه گردشگری تعالی بخش را فراهم کنند.

آزادی با اشاره به اینکه همچنان مردم کشور به ارزش ها پایبند هستند اظهار کرد: در یک نظرسنجی علمی که اخیرا صورت گرفت بالای 90 درصد حجاب را قبول داشتند که نشان دهنده پایبندی مردم ایران به ارزش‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: اخلاق و فطرت در جامعه ما اصالت دارد و بیشتر مردمی که به مناطق تفریحی مراجعه می‌کنند هنجارهای جامعه را قبول دارند.

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شیوه سنتی امر و نهی برای مخاطبان امروزی پسندیده نیست تصریح کرد: پیام‌های امر به معروف و نهی از منکر باید هوشمندانه تولید و انتقال داده شود.

آزادی یادآور شد: آسیب‌های اجتماعی از جمله مواردی است که یکی از موانع کار فرهنگی است اما مشکل لاینحلی نیست بلکه قابل برطرف شدن است.

وی بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت مردمی در اجرای برنامه‌ها تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت‌های مردمی برای برطرف کردن آسیب‌های اجتماعی استفاده کرد و به هیچ عنوان اعتقادی به تصدی‌گری نداریم بلکه پایگاه‌های بسیج که بهترین ظرفیت نسبت به محله خود هستند باید در رابطه با آسیب‌های موجود اقدام کنند.

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: برای ترویج و تبلیغ نیاز به خلاقیت است و از چیزهایی که مورد پسند مخاطب نیست باید پرهیز شود؛ مدیران فرهنگی باید به دنبال کار اثربخش باشند و اگر کاری اثربخشی ندارد انجام نشود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494255
ارسال نظر
نظرات