شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494310
فرمانده سپاه ناحیه شازند:
حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است
فرمانده سپاه ناحیه شازند گفت: حفظ و حراست از دستاوردهای عظیم انقلاب وظیفه‌ای همگانی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه شازند شامگاه سه شنبه در جمع نمازگزاران مسجد جوادالائمه(ع) در محله کلاوه در شازند با اشاره به تبلیغات منفی مستکبرین علیه ایران اسلامی گفت: یکی از اهداف مهم دشمنان از این اقدام انحراف نسل جوان کشور است که به لطف الهی با شکست مواجه خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه تبلیغ دین و حفظ، بیان و نشر ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی از رسالت‌های مهم است، تصریح کرد: سرچشمه ارزش‌های انقلاب اسلامی، دین مبین اسلام است و لذا پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ارزش‌های جامعه نیز دگرگون شد و تعلیم و تربیت الهی و توجه به معنویات و فضائل انسانی، جایگاهی ارزشمندی یافت.

مهجوری با اشاره به این‌که یکی از مهم‌ترین راه‌های حفظ و تداوم انقلاب و دورماندن از رکود این حرکت اجتماعی و فرهنگی، فهم و درک عمیق ارزش‌ها، بنیادهای انقلاب و انتقال آن به نسل‌های آینده است اظهار کرد: برای بقای جامعه و بروز رفتارهای انسانی نیاز به اقامه ارزش‌ها در جامعه است؛ زیرا بدون انطباق رفتارها با ارزش‌ها، جامعه قدرت ادامه حیات ندارد؛ قوام هر جامعه‌ای به ارزش‌های آن جامعه بستگی دارد.

فرمانده سپاه شازند با بیان این که نادیده گرفتن ارزش‌ها، پیامد‌های ناگواری در پی خواهد داشت تصریح کرد: وقتی ارزش‌ها الهی باشد در این صورت، با نادیده گرفتن آن، نه‌تنها امنیت مادی، بلکه امکان بروز رفتار معنوی از میان می‌رود و درنتیجه ظهور کمالات انسانی نیز به خطر می‌افتد.

وی با اشاره به اینکه نباید تبلیغات و فضاسازی مسموم دشمن بر روی افکار عمومی تأثیر بگذارد، اظهار کرد: بصیرت افزایی در بین مردم به ما کمک می‌کند که روحیه ایستادگی و ایثار در وجود ما زنده باقی بماند.

مهجوری تأکید کرد: عمل به تکلیف خود از اهداف شهدا است، بنابراین باید در تمامی عرصه‌هایی که مقام معظم رهبری تأکیددارند به تکلیف و وظیفه خود عمل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه دستاوردهای نظام به برکت انقلاب اسلامی و جان‌فشانی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های شهدا بوده است و ما باید پاسدار خون شهدا باشیم.


انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1494310
ارسال نظر
نظرات