شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494350
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد :
بهره برداری از 7 پروژه کشاورزی و دامی اسدآباد در هفته جهاد کشاورزی
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد گفت: امسال در هفته جهاد کشاورزی هفت پروژه با اعتبار 17 میلیارد و 42 میلیون ریال در سطح شهرستان اسدآباد به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سقراط بیرنگ در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، اظهار کرد: در این هفته 7 پروژه در بخش جهاد کشاورزی و دامی به بهره برداری می‌رسد.

وی گفت: این طرح‌ها شامل دامپروری، سامانه نوین آبیاری و راه بین مزارع است که برای اجرای آنها 17 میلیارد و 42 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد گفت: برای اجرای پروژه های دامی 3 میلیارد و 640 میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

وی گفت: در هفته جهاد کشاورزی دو پروژه دامپروری و آبیاری تحت فشار باحضور مسئولان به صورت  نمادین بهره‌برداری می‌شود و مابقی پروژه ها نیز همزمان با آن اجرایی خواهند شد.

بیرنگ دیدار با امام جمعه و سرپرست فرماندار، غبارروبی مزار شهدا، سخنرانی رئیس جهاد کشاورزی قبل از خطبه نماز جمعه، نشست خبری با اصحلاب رسانه، افتتاح پروژه ها  را از دیگر برنامه های اسدآباد در هفته جهاد کشاورزی برشمرد.
انتهای پیام

 

http://dana.ir/1494350
ارسال نظر
نظرات