شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:11 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494425
فرماندار تنگستان:
یادواره شهدای تنگستان برگزار می شود
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: یادواره شهدای شهرستان تنگستان آذرماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کمتر ازشهادت نیست لذا شایسته است این امر از سوی مردم و مسئولان جدی گرفته شود.

وی بیان کرد: با توجه به برگزاری یادواره شهدای شهرستان که در آذرماه سال جاری انجام خواهد شد همه مسئولان در راستای انجام این کارشایسته فرهنگی همکاری و تلاش لازم داشته باشند.

فرماندار تنگستان یادآور شد: آسایش، امنیت، آرامش و این پیت و مقامی که به عنوان خدمتگزار مردم داریم به واسطه خون پاک ومطهر شهدا است؛ شهدایی که در راستای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حریم و حرم و برقراری نظم وامنیت خون خود را در راه حفظ وحراست از نظام و اسلامی تقدیم کردند.

وی خاطرنشان کرد: این امر وظیفه ما را سنگین تر می کند که برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس تلاش کنیم و یاد و خاطره شهدایی که در راستای استقرار و تثیبت نظام، امنیت و آسایش جامعه تلاش کردند را پاس بداریم و باید کوشش کنیم یادواره ای درشان و منزلت شهدا برگزار کنیم.

رفیعی پور ادامه داد: باید سعی شود با همکاری مردم و مسئولین نمایشگاهی درسطح استانی در شهرستان تنگستان به مدت یک هفته برگزار کنیم که هر قسمت به یک اداره تعلق داشته باشد.

عبدالحسن رفیعی پور افزود: با توجه به گستردگی نیازهای اولویت دار شهرستان در حوزه راه های ارتباطی، بحران آب، شیلات، آموزش و پرورش، عمران شهری و روستایی همت بیشتر مدیران برای پیگیری و اجرایی شدن پروژه ها ضروری است.

وی بیان کرد: بیشترین اولویت توزیع اعتبار با پروژه های نیمه تمام و ضروری در حوزه های آب، راه های ارتباطی، آموزش وپرورش و عمران شهری و روستایی و پروژه هایی است که از پیشرفت بالایی برخوردار هستند تا با بهره برداری آنها در دهه فجر و هفته دولت شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

رفیعی پور بیان کرد: خیلی از اعتبارات عمرانی کشور از طریق وزارت خانه ها توزیع می شود و نیاز است دستگاه های اجرایی استانی و شهرستان پیگیر حذب اعتبارات ملی باشند.

فرماندار تنگستان افزود: در سال جاری با فعال سازی کمیته های نظارت به صورت مستمر بر پروژه های عمرانی شهرستان نظارت بیشتری صورت می گیرد تا سرعت بخشی لازم در روند اجرای کمی وکیفی پروژه ها انجام شود.

رفیعی پور گفت: با توجه به نیازهای اساسی شهرستان و مشکلات موجود با تلاش ها و عنایت استاندار، نماینده مجلس و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعتبارات بسیار خوبی از محل سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در اسفند سال گذشته اختصاص یافت که امید می رود با تخصیص این اعتبارات شاهد تحول شگرفی در شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

 

 

 

http://dana.ir/1494425
ارسال نظر
نظرات