شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:26 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494429
پرونده ذخیره سازی سوخت در سیستان وبلوچستان روی میز وزارت نفت
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از برگزاری جلسه مشترک با مدیران شرکت نفت کشور پیرامون ذخیره سازی سوخت ناوگان خودرویی در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محبی در گفتگو با عصرهامون گفت: با اجرایی شدن طرح کدینگ در سیستان وبلوچستان و در پی آن پیش بینی حذف کارت های سوخت مهاجر، به منظور تحقق درخواست شهروندان و احترام به مصرف کننده واقعی، روز گذشته جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده نفتی کشور در تهران برگزار شد.
 
وی افزود: در این جلسه پیرامون مشکلات و محاسن طرح کدینگ مباحثی مطرح شد که یکی از درخواست های مطرح شده در جلسه، بحث ذخیره سازی سهمیه سوخت ناوگان بنزین سوز در سیستان وبلوچستان به منظور استفاده بهتر شهروندان از میزان سوخت اختصاص یافته به آنها بود.
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان ادامه داد: موسوی خواه مدیرعامل شرکت نفت کشور نیز ضمن قدردانی از این طرح، قول بررسی جزئیات پروژه، زمینه سازی و ایجاد بستر بر روی سامانه هوشمند از احتمال اجرایی شدن طرح تا دو ماه آینده در سیستان وبلوچستان خبر داد.

به گفته محبی؛ با اجرای طرح های نظارتی و برخوردی با قاچاقچیان سوخت بالغ بر 170 هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان وبلوچستان شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی مسدود شد.
 
وی افزود: پیش بینی می شود کماکان حدود 70هزار کارت سوخت مهاجر دیگر در سطح استان فعال باشد که با اجرای طرح کدینگ در سریع ترین زمان ممکن این تعداد نیز شناسایی و نسبت به مسدود سازی آنها اقدام می شود.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1494429
ارسال نظر
نظرات