شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494454
معاون حمل‌ونقل شهرداری قم :
دوربین‌های بلوار آیت بروجردی تا یک هفته آینده نصب و راه‌اندازی می‌شود
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: دوربین‌های بلوار آیت بروجردی تا یک هفته آینده نصب و راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  عباس ذاکریان در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، بابیان که شهرداری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در تجهیز بلوار آیت‌الله بروجردی، اظهار داشت: وظیفه کنترل سرعت در تمامی راه‌های داخل و خارج از شهر بر عهده پلیس راهور است اما نصب و راه‌اندازی تجهیزات و دوربین در مسیرهای داخلی شهری بر عهده‌ای شهرداری است.

وی افزود: بر اساس قانون شهرداری مکلف است از محل جرائم رانندگی که به خزانه واریز می‌شود نسبت به تأمین مالی خرید دوربین اقدام کند درواقع باید 45 درصد از جرائمی که وصول می‌شود به‌حساب شهرداری واریز شود.

ذاکریان تصریح کرد: در 3 سال گذشته بالغ‌بر 30 میلیارد تومان از جرائم رانندگی در قم وصول‌شده است که از این میزان کمتر از 10 درصد به شهرداری تخصیص داده‌شده است بنابراین جرائم به شهرداری داده نشده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ابراز داشت: اما از جهتی که این محور برای شهرداری از اهمیت خاصی برخوردار بود مناقصه طرح برگزار و پیمانکار انتخاب شد.

ذاکریان تصریح کرد: هم‌اکنون پیمانکار در حال اتمام کار و نصب دوربین‌ها است و جانمایی دوربین‌ها را نیز پلیس راهور انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که دوربین‌ها فعال شود پلیس موظف است گشت‌های کنترل سرعت را در محور قرار دهد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494454
ارسال نظر
نظرات