شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:02 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 شناسه خبر: 1494530
انتقاد امام جمعه بروجرد از وضعیت نامناسب حجاب در مناطق گردشگری بروجرد
امام جمعه بروجرد گفت: در برخی از مناطق گردشگری بروجرد از جمله ونایی و گلدشت وضعیت حجاب مناسب نیست که در این راستا باید اقدامات لازم صورت گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  سفیر افلاک، حجت‌الاسلام سید علی حسینی ظهر امروز در همایش بزرگ حجاب که در دفتر امام‌جمعه برگزار شد اظهار داشت: این اجتماع بزرگ بانوان در همایش حجاب نشان‌دهنده این است که شما بانوان نه‌تنها پایبند به ارزش‌ها هستید بلکه برای حفظ ارزش‌ها نیز تلاش می‌کنید.

وی افزود: برخی اجرای برنامه‌ها برای ترویج حجاب و عفاف را منوط به داشتن بودجه و پول می‌دانند درصورتی‌که اقدامات لازم برای جلوگیری و مقابله با بدحجابی نیاز به پول ندارد و تنها برنامه‌ریزی نیاز است تا در راستای چند برنامه اثرگذار بتوان تأثیر مثبت را مشاهده کرد.

امام‌جمعه بروجرد عنوان کرد: گنجاندن بحث حجاب و عفاف در کتب درسی دانش آموزان، پایان‌نامه دانشجویان با موضوع حجاب، طراحی لباس‌های مناسب از سوی طراحان لباس و تذکرات لسانی از اقداماتی است که می‌توان در راستای ترویج فرهنگ حجاب و جلوگیری از فرهنگ بدحجابی به کاربرد.

وی بیان کرد: متأسفانه افراد بدحجاب، از اقدامات ضد ارزشی غربی‌ها الگو می‌گیرند و بی‌بندوباری و بدحجابی را با تقلید از غرب در برنامه خود قرار می‌دهند؛ در برخی از مناطق گردشگری بروجرد از جمله ونایی و گلدشت وضعیت حجاب مناسب نیست که در این راستا باید اقدامات لازم صورت گیرد.

حسینی خاطرنشان کرد: در تهران عده‌ای اراذل‌واوباش علیه حجاب شعار دادند که این شعار درواقع علیه اسلام و دین بوده و نباید در مقابل این افراد کوتاه آمد و باید مسئله حجاب بسیار جدی گرفته شود.

وی گفت: قرار است در بروجرد گروه‌هایی از امربه‌معروف و نهی از منکر تشکیل شود که بعد از فراگیری آموزش، برنامه‌های لازم را اجرا کنند که با تذکر لسانی به افراد بدحجاب و یا افرادی که اقدام به سگ گردانی می‌کنند قطعاً مؤثر خواهد بود چراکه وقتی به این افراد بدحجاب چند بار تذکر داده شود، مقاومتش خواهد شکست و در این راستا با افرادی که اقدام به برداشتن حجاب کرده و یا سگ گردانی کنند برخورد می‌شود.

به گزارش سفیر افلاک، امروز جمعی از بانوان بروجردی در مقابله با بدحجابی بیانیه صادر کردند و در متن بیانیه اعلام کردند ما بانوان بروجرد اعلام می‌کنیم درراه اعتلای پوشش ایرانی اسلامی و حجاب برتر تمام سعی خود را به کار بگیریم و در این راستا از هیچ کوشش دریغ نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494530
ارسال نظر
نظرات