شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:12 منتشر شده در مورخ: 1398/03/23 شناسه خبر: 1494664
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی خبرداد
آغاز رقابت ۷ هزار و ۸۰۰ داوطلب اردبیلی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها+ تصاویر
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از آغاز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در اردبیل خبرداد و گفت: در مجموع ۷ هزار و ۸۰۰ داوطلب در ۱۳۲ رشته، جهت ورود به تحصیلات تکمیلی به رقابت می پردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ترحم مصری نماینده تام الاختیار آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با سبلان‌ما، از شرکت ۷ هزار و ۸۰۰ داوطلب ورود به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها خبرداد و گفت: آزمون کارشناسی ارشد سالجاری همزمان با سراسر کشور در ۱۳۲ رشته و دو نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه و نوبت صبح روز جمعه  ۲۳ و ۲۴  خردادماه در اردبیل برگزار می شود.

وی در ادامه سخنان خود به نسبت حضور آقایان و خانم ها در آزمون سالجاری اشاره کرد و گفت: به طور متوسط میزان حضور آقایان و خانم ها در این آزمون حدود ۵۰ درصد است.

وی با اشاره به مدت زمان این آزمون تصریح کرد: مدت زمان آزمون در رشته های مختلف متفاوت است طوری که زمان آزمون از ۹۰ دقیقه تا ۲۴۰ دقیقه متفاوت است.

مصری گفت: علاوه بر نحوه پذیرش با آزمون، دانشگاه محقق اردبیلی حدود ۳۰ درصد ظرفیت خود را برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان به صورت بدون کنکور اختصاص داده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی در پایان سخنان خود به عوامل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه محقق اردبیلی نیز اشاره کرد و گفت: علاوه بر مشارکت۸۰۰ نفر از همکاران دانشگاه در برگزاری این آزمون ، استانداری، فرمانداری، اورژانس، آتشنشانی، نیروی انتظامی، پلیس راهور، شهرداری، شرکت های توزیع نیروی برق، گاز و آب نیز در برگزاری این آزمون حضور موثری دارند.

انتهای پیام/ج

 

  • آزمون کارشناسی ارشد
  • آزمون کارشناسی ارشد
  • آزمون کارشناسی ارشد
  • آزمون کارشناسی ارشد
  • آزمون کارشناسی ارشد
http://dana.ir/1494664
ارسال نظر
نظرات