شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1398/03/24 شناسه خبر: 1494760
شیخ الاسلام در گفتگو با مرآت:
پافشاری ترامپ برای مذاکره با ایران در جهت دستیابی به منافع خودشان است/ آمریکا در هیچ زمانی شایسته مذاکره نیست
مشاور سابق وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه پافشاری ترامپ برای مذاکره با ایران در جهت دستیابی به منافع خودشان است، گفت: آمریکا در هیچ زمانی شایسته مذاکره نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین شیخ الاسلام مشاور سابق وزیر امور خارجه در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص ارسال میانجی توسط آمریکا برای مذاکره با ایران گفت: باتوجه به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن میانجی گری هیچ معنایی ندارد.

مشاور سابق وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه ترامپ و سرداران آمریکایی در هیچ زمانی شایسته مذاکره نیستند، افزود: ایران به هیچ عنوان به کشور ها اعتمادی نداشته و ندارد و رئیس جمهور آمریکا حتی شایسه مذاکره نیست.

شیخ الاسلام در ادامه عنوان کرد: آمریکا و ترامپ علاقه مند هستند تا با ایران مذاکره داشته باشند و ترامپ بر این خیال است که اگر مذاکره کند انتخابات آینده را برده است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ  بر این خیال است که اگر ایران مذاکره کند تسلیم شده و شکست خورده است، مطرح کرد: ترامپ دست به هر بهانه ای می زند تا مذاکره شکل گیرد به طوری که مقام معظم رهبری قدرتمندانه و حکیمانه پاسخ آن ها را دادند.

مشاور سابق وزیر امور خارجه با بیان اینکه ترامپ برای مقاصد سیاسی، اقتصادی و.. کشور خود برای مذاکره پافشاری می کند، اظهار کرد: آن ها به موفقیت میانجیگری ژاپن برای دیدار بین رؤسای جمهور آمریکا و ایران امید دارند که هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494760
ارسال نظر
نظرات