شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/03/24 شناسه خبر: 1494768
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:
آمریکا نشان داده اعتماد را با خیانت پاسخ می‌دهد /تجربه برجام نباید تکرار شود
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا نشان داده اعتماد را با خیانت پاسخ می‌دهد، گفت: نباید اجازه دهیم تجربه برجام تکرار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد صفری در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به مواضع اقتدارآمیز رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر ژاپن به عنوان حامل پیام رییس جمهور آمریکا برای ایران اظهار داشت: رهبر انقلاب که مدیریت نظام جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارد در این دیدار با صراحت گفتارشان که واکنش کاملا منطقی به تکرار رفتار و مواضع ترامپ بار دیگر دروغگویی و بی‌صداقتی سران آمریکا را به جهان یادآور شد.

وی افزود: همانگونه که معظم له هم به این نکته تصریح دارند مذاکره با آدم دروغگو و بی صداقت خلاف عقل است و این سخنی کاملا منطقی و کارشناسی شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا تاکنون نتیجه ای جز تحریم و فشار بیشتر نداشته است، افزود: هر بار ملت ایران به آمریکا اعتماد کرده آمریکا در مقابل خیانت کرده است.

صفری بیان داشت: هفته گذشته قرار شد آمریکا با ایران مذاکره کند اما شاهد وضع تحریم های جدید علیه کشور بودیم مانند خروج او از برجم بدون پذیرفتن هیچ گونه تعهدی.
صفری بیان کرد: طی این سالها با هر عنوان و ادبیاتی که آمریکایی ها خواستند پای مذاکره نشستیم اما آنها مدام دنبال آسیب زدن به نظام بودند همانند کاری که پس از مذاکره با کره شمالی انجام دادند.
وی افزود: ترامپ رئیس جمهوری دیوانه است و کارهای او عاقلانه نیست و هیچ گاه به تعهدات خود عمل نکرده است و حتی به کشورهایی نظیر عربستان که به او خدمات زیادی ارائه کرده توهین می کند بنابراین قابل اعتماد و مذاکره نیست.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1494768
ارسال نظر
نظرات